Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bijzettafel met marmeren blad 4166
Bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1900 4167
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kastje 4168
Chinees lakwerk kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel 4169
Mahonie speeltafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie jugendstill wandmeubel 4170
Mahonie jugendstill wandmeubel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken theekastje 4171
Eiken theekastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie naaitafeltje. 4172
Mahonie naaitafeltje.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel. 4173
Biedermeier spiegel.

Resultaat:

60 EUR

Armleunstoel, ca 1880 4174
Armleunstoel, ca 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken kabinet 4175
Eiken kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten borden wandrek 4176
Eikenhouten borden wandrek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Eikenhouten bordenrekken 4177
2x Eikenhouten bordenrekken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken kapstok 4178
Eiken kapstok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken bordenrek 4179
Eiken bordenrek

Resultaat:

45 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde 4180
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Biedermeier Voltaire, 1860/1870 4181
Biedermeier Voltaire, 1860/1870
Startprijs 250 EUR
Biedermeier breistoel 4182
Biedermeier breistoel
Startprijs 150 EUR
Hoekkast met glas in lood 4183
Hoekkast met glas in lood
Startprijs 100 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780 4184
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eikenhouten vitrine opzetkastje 4185
Eikenhouten vitrine opzetkastje

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Meidenkast, Duits eiken 1890, met zuiltje 4186
Meidenkast, Duits eiken 1890, met zuiltje

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Hollandse porseleinvitrinekast 4188
Hollandse porseleinvitrinekast

Resultaat:

250 EUR

4x Antieke Franse stoelen, 1870 4189
4x Antieke Franse stoelen, 1870
Startprijs 250 EUR