Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
3147 Resultaten
Verkocht
Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920
4161
Antieke Louis Seize-stijl fauteuil, 1920

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Louis Seize nachtkast, 1800
4162
Louis Seize nachtkast, 1800

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke speeltafel
4163
Antieke speeltafel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Speeltafel
4164
Speeltafel

Resultaat:

150 EUR

Eiken kist
4165
Eiken kist
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Bijzettafel met marmeren blad
4166
Bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kapstok, 1900
4167
Antieke kapstok, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinees lakwerk kastje
4168
Chinees lakwerk kastje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel
4169
Mahonie speeltafel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie jugendstill wandmeubel
4170
Mahonie jugendstill wandmeubel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Eiken theekastje
4171
Eiken theekastje

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mahonie naaitafeltje.
4172
Mahonie naaitafeltje.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Biedermeier spiegel.
4173
Biedermeier spiegel.

Resultaat:

60 EUR

Armleunstoel, ca 1880
4174
Armleunstoel, ca 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Eiken kabinet
4175
Eiken kabinet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eikenhouten borden wandrek
4176
Eikenhouten borden wandrek

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Eikenhouten bordenrekken
4177
2x Eikenhouten bordenrekken

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken kapstok
4178
Eiken kapstok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Eiken bordenrek
4179
Eiken bordenrek

Resultaat:

45 EUR

18e Eeuwse Duitse wandspinde
4180
18e Eeuwse Duitse wandspinde
Startprijs 300 EUR
Biedermeier Voltaire, 1860/1870
4181
Biedermeier Voltaire, 1860/1870
Startprijs 250 EUR
Biedermeier breistoel
4182
Biedermeier breistoel
Startprijs 150 EUR
Hoekkast met glas in lood
4183
Hoekkast met glas in lood
Startprijs 100 EUR
Antieke eikenhouten kist, 1780
4184
Antieke eikenhouten kist, 1780
Startprijs 300 EUR