Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Kalkoen
Resultaat: 250 EUR

Bronzen kalkoen op zwart marmeren basement in Art Deco-stijl. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 x 26 x 22 cm. In goede staat.

Twee 19e eeuwse borstbeelden
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse gepolychromeerde terracotta borstbeelden. Dantes + Laurentius. Afmeting: 18 - 27 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Napoleon
Resultaat: 140 EUR

Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin van natuursteen
Resultaat: 140 EUR

Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met hoed
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste op zwart marmeren basement. Man met hoge hoed. Gesigneerd Elie Nadelman. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

Coromandelhouten tijger
Startprijs 80 EUR

Coromandelhouten gesneden figuur. Tijger met jongen. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 31 x 16 cm. In goede staat.

Fazant op marmeren basement
Startprijs 90 EUR

Art Deco koningsfazant op marmeren basement. Compositie metaal. Circa 1925. Afmeting: 30 x 55 x 15 cm. In goede staat.

Gesneden Heilig figuur
Startprijs 100 EUR

18e - 19e Eeuws Zuid Europees houtgesneden heilig figuur. Maria met kindje Jezus. Beschadigingen + houtbeval. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Varken
Resultaat: 90 EUR

Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Sportende volslanke vrouw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Sportende volslanke vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur op marmeren sokkel
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel. Naar A. Moreau. Gesigneerd. Jongen met vogels op tak. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Chinees bronzen beeld
Resultaat: 290 EUR

Twee-delig Chinees bronzen figuur. Chinees met perkament op paard. Afmeting: 45 x 41 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Ridder te paard
Resultaat: 100 EUR

Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.

Terracotta beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot groen geglazuurd terracotta figuur. Vrouw met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Buste (naar oud voorbeeld)
Resultaat: 90 EUR

Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard
Startprijs 60 EUR

Bronzen paard op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 24 x 13 cm. In goede staat.

Gietijzeren paard in Chinese stijl
Resultaat: 90 EUR

Gietijzeren paard in Chinese stijl op zwart marmeren basement. Chips marmer. Afmeting: 29 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Vergulde bronzen bok, 1910
Startprijs 120 EUR

Antiek vergulde bronzen bok op zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: 9 x 8,5 x 3,5 cm. In goede staat.

Gepolychromeerde houten tegel
Resultaat: 40 EUR

Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Marmeren inktstel 'Pierrot', 1920
Startprijs 350 EUR

Prachtig groot antiek Frans marmeren inktstel met bronzen Pierrot + inktpot. Met benen gezicht en handen. Circa 1920. Afmeting: 13 x 38 x 22 cm. In goede staat.