Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
104 Resultaten
Verkocht
E. Villanis, Marmeren buste
5024
E. Villanis, Marmeren buste

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Jaguar figuur van Milo
5025
Jaguar figuur van Milo

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Naakte man op paard
5026
Bronzen figuur, Naakte man op paard

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Paard (naar Dali)
5027
Bronzen figuur, Paard (naar Dali)

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gesigneerde mannenbuste
5028
Gesigneerde mannenbuste

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond
5029
Antieke gesneden St. Bernard reddingshond

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken figuur
5030
Antiek houtgestoken figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Boeddha op console
5031
Boeddha op console

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Stel Japanse bronzen figuren
5032
Stel Japanse bronzen figuren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Zuid-Amerikaans brons
5033
Zuid-Amerikaans brons

Resultaat:

80 EUR

Bronzen figuur van A. de Wever, Smid
5034
Bronzen figuur van A. de Wever, Smid
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Paard
5035
Bronzen figuur, Paard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G. Bailly, Meisje met mand
5036
G. Bailly, Meisje met mand

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Engel
5037
Bronzen beeld, Engel

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Dame
5038
Bronzen figuur, Dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen
5039
Bronzen figuur, Vrouw met kinderen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen eekhoorn
5040
Bronzen eekhoorn

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Bronzen boekensteun, Maribu
5041
2 Bronzen boekensteun, Maribu

Resultaat:

170 EUR

Twee ovale plaquettes met portretten
5042
Twee ovale plaquettes met portretten
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Keramieken figuur
5043
Keramieken figuur

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Uil (naar Picasso)
5044
Bronzen figuur, Uil (naar Picasso)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Albasten sculptuur
5045
Albasten sculptuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Balinese Maria
5046
Balinese Maria

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Bronzen figuren
5047
4x Bronzen figuren

Resultaat:

120 EUR