Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen roofvogel
Resultaat: 225 EUR

Art Deco-stijl bronzen roofvogel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Wilhelm K. Afmeting: 21,5 x 28 x 11,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld
Resultaat: 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Twee figuren met boek op bank. Afmeting: 25 x 30 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen roofvogel
Resultaat: 200 EUR

Bronzen roofvogel in Art Deco-stijl op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Verhoef. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen beer
Resultaat: 190 EUR

Grote bronzen beer op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 28 x 20 x 25 cm. In goede staat.

Oosterse bronzen tempel met olifanten
Resultaat: 180 EUR

Grote Oosterse bronzen tempel met olifanten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 57 x 35 cm. In goede staat.

2 Bronzen boekensteun, Maribu
Resultaat: 170 EUR

Twee bronzen boekensteunen op zwart marmeren basement. Maribu's. Gesigneerd C.J. Verhoef. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 16 x 10 cm. In goede staat.

Keramieken figuur
Resultaat: 170 EUR

Gesigneerd geglazuurd keramieken figuur. Madonna. C. Vastra. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Man met hoed
Resultaat: 160 EUR

Bronzen buste op zwart marmeren basement. Man met hoge hoed. Gesigneerd Elie Nadelman. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Naakte vrouw
Resultaat: 160 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Achterover leunende naakte vrouw. Afmeting: 18 x 26 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur. 20e Eeuw. Dame op Jugendstil-stijl hocker. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Bronzen eekhoorn
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. 21e Eeuw. Art Deco stijl eekhoorn. Gesigneerd A. Weinmann. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil (naar Picasso)
Resultaat: 150 EUR

Bronzen Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Picasso (naar). 21e Eeuw. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Resultaat: 150 EUR

Art Deco-stijl koud beschilderde bronzen liggende vrouw op kussen. 20e Eeuw. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Liggende naakte vrouw met bondage
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Liggende naakte vrouw met bondage. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 16 x 11 cm. In goede staat.

Bronzen boekensteun, Napoleon
Resultaat: 140 EUR

Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.

Chinese Quan Yin van natuursteen
Resultaat: 140 EUR

Grote zware Chinese natuurstenen Quan Yin. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Uil op tak
Resultaat: 130 EUR

Bronzen uil op zwart marmeren basement. Uil op tak. 21e Eeuw. Gesigneerd W. Lehmbrück. Afmeting: H 28 x Ø 19 cm. In goede staat.

2 Boeddhistische figuren
Resultaat: 130 EUR

Twee grote houtgesneden en gepolychromeerde boeddhistische figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 79 cm. In goede staat.

Bronzen hond
Resultaat: 125 EUR

Grote bronzen jachthond met glazen ogen. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Dames buste, 1900
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen dames buste op zwart marmeren basement. Gesigneerd C.V. Circa 1900. Afmeting: 16 x 17 x 9 cm. In goede staat.

Antiek bronzen beeld 'Arc de Triomphe'
Resultaat: 120 EUR

Antieke bronzen Arc de Triomphe op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 18 x 21 x 14 cm. In goede staat.

Albasten sculptuur
Resultaat: 120 EUR

Albasten gestoken figuur. Cupido en psyche. Op marmeren basement. Naar Antonio Canova. Echter 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 18 x 18 cm. Haarlijn + chip. In redelijke staat.

4x Bronzen figuren
Resultaat: 120 EUR

Vier bronzen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit; Stadswacht, wandelaar, smid, muzikant. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Sportende volslanke vrouw
Resultaat: 120 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Sportende volslanke vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 35 x 19 cm. In goede staat.