Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen beeld, Marianne Houtkamp
Startprijs 500 EUR

Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Zeldzame farao door J. Sertorio, 1920
Startprijs 600 EUR

Zeldzame Art Deco farao. Door J. Sertorio. Frankrijk. Circa 1920. Met ivoren gezicht en marmeren basement. Afmeting: H 9,5 cm. In goede staat.

18e Eeuws beeld, Maria met kindje Jezus
Startprijs 650 EUR

18e Eeuws eikenhouten Maria beeld met kindje Jezus. Beschadiging voet + vinger. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Bronzen figuur van A. de Wever, Smid
Startprijs 700 EUR

Groot 19e eeuws bronzen figuur. Door A. de Wever. 1836 - 1910. Titel: Labor. Smid. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Bronzen figuur met ivoor
Startprijs 950 EUR

Antiek Frans bronzen figuur met ivoren gezicht. Man met baard en gitaar. Gesigneerd Roussenau. Circa 1900. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, L. Riche
Startprijs 1.200 EUR

L. Riche. Gesigneerd groot bronzen figuur op zwart marmeren basement. Bok met hond. 1877 - 1949. Medaille D'or. Afmeting: 31 x 71 x 15 cm. In goede staat.

Porseleinen figuur door D. v.d. Bossche
Startprijs 1.250 EUR

Bijzonder groot antiek bisquit porseleinen figuur. Gesigneerd door Dominique van den Boscche. 1854 - 1906. Naakte vrouw met Satir. Afmeting: H 89 cm. Eén vinger gelijmd. In goede staat.

Bronzen figuur, E. Picault
Startprijs 2.250 EUR

Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Gepolychromeerde houten tegel
Resultaat: 40 EUR

Dikke 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houten tegel met Griekse Centaur met boog. Afmeting: 25 x 22,5 x 7,5 cm. In goede staat.

Balinese Maria
Resultaat: 50 EUR

Hardhouten gesneden Balinees Maria beeld. 20e Eeuw. Beschadigingen bij voet. Afmeting: H 56 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek beeld, Jongen
Resultaat: 50 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. Jongen met boomstam. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken figuur
Resultaat: 60 EUR

Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.

Russisch orthodox Heilig figuur
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.

2x Antieke Maria beelden, 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee grote antieke gips gegoten Maria beelden. Circa 1900. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: H 42 - 46 cm. In redelijk/goede staat.

Zuid-Amerikaans brons
Resultaat: 80 EUR

Zuid-Amerikaans brons. 20e Eeuw of ouder. Maja figuren op paard. Afmeting: 21 x 26 x 5 cm. In goede staat.

Antieke gesneden St. Bernard reddingshond
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten gesneden St. Bernhard reddingshond. Circa 1900. Afmeting: 15 x 17 x 7 cm. In goede staat.

Terracotta beeld
Resultaat: 90 EUR

Groot groen geglazuurd terracotta figuur. Vrouw met bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

Gietijzeren paard in Chinese stijl
Resultaat: 90 EUR

Gietijzeren paard in Chinese stijl op zwart marmeren basement. Chips marmer. Afmeting: 29 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Buste (naar oud voorbeeld)
Resultaat: 90 EUR

Antiek gepatineerde betonnen buste. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Varken
Resultaat: 90 EUR

Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.

Bronzen vogel op basement
Resultaat: 100 EUR

Bronzen vogel op zwart marmeren basement. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Ridder te paard
Resultaat: 100 EUR

Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.

Grote damestorso
Resultaat: 100 EUR

Grote terracotta damestorso. Ongesigneerd. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Jongen op klompen
Resultaat: 100 EUR

Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Circa 1900. Jongen op klompen. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.