Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Hendrik Savrij, Hollands landschap 1000
Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Resultaat:

3.750 EUR

Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1002
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 2.000 EUR
Louis Heymans, Gezicht op Overschie 1003
Louis Heymans, Gezicht op Overschie
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Henk Dekker, 1007
Henk Dekker,

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, de Peel 1008
A.J. Zwart, de Peel

Resultaat:

500 EUR

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen 1009
A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien 1010
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien

Resultaat:

500 EUR

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi 1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startprijs 300 EUR
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad 1012
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startprijs 300 EUR
H. Paradies, Waalhaven 1013
H. Paradies, Waalhaven
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1014
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen. 1016
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.

Resultaat:

350 EUR

A.J. de Zwart, Landschap met boerderij 1017
A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
Startprijs 400 EUR
Meinte Walta , Zondvloed 1018
Meinte Walta , Zondvloed
Startprijs 450 EUR
M.J. de Jongere, Hotel Amerika 1019
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startprijs 1.500 EUR
W.A. Knip, Frans havengezicht 1020
W.A. Knip, Frans havengezicht
Startprijs 500 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1021
Evert Moll, Havengezicht
Startprijs 1.500 EUR
17e Eeuws paneel portret 1022
17e Eeuws paneel portret
Startprijs 1.800 EUR
J. van Velzen, Romantisch landschap 1023
J. van Velzen, Romantisch landschap
Startprijs 1.900 EUR