Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
17e  Eeuwse Kang Xi vaas 7749
17e Eeuwse Kang Xi vaas

Resultaat:

1.300 EUR

2x 18e Eeuwse Japanse Kakiemon borden 7750
2x 18e Eeuwse Japanse Kakiemon borden
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7751
Chinese vaas

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
5x Imari kop en schotels 7752
5x Imari kop en schotels

Resultaat:

60 EUR

5x Antiek Chinees Imari 7753
5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Chinese spekstenen stempels 7754
2x Chinese spekstenen stempels

Resultaat:

35 EUR

2x Chinese vazen 7755
2x Chinese vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5x Antieke Japanse vazen 7756
5x Antieke Japanse vazen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Kang Xi borden 7757
2x Kang Xi borden

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Chinese bonsai bloembakken 7758
2x Chinese bonsai bloembakken

Resultaat:

350 EUR

Antieke Chinees porseleinen boeddha 7759
Antieke Chinees porseleinen boeddha
Startprijs 350 EUR
Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm. 7760
Grote Chinese vaas Ø 57,5 cm.
Startprijs 250 EUR
3x Imari borden 7761
3x Imari borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Familie Rose kom 7762
Familie Rose kom

Resultaat:

900 EUR