Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord met vogels Ø 20,3 cm.
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen bord met vogels in fruitboom decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 34 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met Chinees feest decor, vele figuren en draak. Met bodemmerk. Minimale haarlijn. Afmeting: Ø 34 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees bord met portret
Resultaat: 600 EUR

Zwaar Chinees porseleinen wandbord met figuren decor, tekst en bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 24 cm. In goede staat.

2x Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 600 EUR

Twee zeldzame Chinees porseleinen, octagonale, Familie Rose koppen. Met figuren en tekst decor. Tevens figuur binnenin. Afmeting: 6 x 6,5 x 6,5 cm. In goede staat.

2 Chinese schotels Ø 39,5 cm.
Resultaat: 600 EUR

Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese schotels met paradijsvogel decor. Afmeting: Ø 39,5 cm. In goede staat.

Chinese kandelaar
Resultaat: 600 EUR

Chinees porseleinen kandelaar met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Huwelijk. Afmeting: 12 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese penselenvaas
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinees porseleinen penselen vaas met figuren/herten/waterval decor. Afmeting: H 20 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese terrine
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met figuren in landschap/gebouwen decor. Bloem op deksel beschadigd + kariatiden beschadigd. Afmeting: 24 x 36 x 24 cm. In redelijke staat.

3x Chine de Commande kop+schotels
Resultaat: 550 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Chine de Commande kop en schotels met Familie Rose figuren decor. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke/goede ístaat.

Chinese lamp
Resultaat: 550 EUR

Antiek Chinees porseleinen twee-delige lamp met floraal/coulissen decor. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Resultaat: 550 EUR

Fijn beschilderde Chinees porseleinen dekseldoos met draken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 3,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 36,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemenmand decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 36,5 cm. In goede staat.

Lot 18e Eeuws Chinees porselein ( 7x)
Resultaat: 550 EUR

Antieke Chinees porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: drie kopjes + vier schotels. 18e Eeuw. Met tuin/floraal decor. Kopjes goed, twee schotels minimale chip, twee schotels haarlijn. Afmeting: 8...

Chinese kom Ø 15,5 cm.
Resultaat: 550 EUR

Chinees porseleinen kom met wit glazuur en roze karper decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung dekselvaas
Resultaat: 550 EUR

Chinese Sung porseleinen dekselvaas met figuren/floraal decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Resultaat: 550 EUR

Balustervormige Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geisha's/vleermuizen/hert en goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 25 x Ø 17 cm. In goede staat.

2 Kang Xi schotels Ø 28,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Twee grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met landschap/floraal decor. Met bodemmerk. Beide schotels minimale chip. Afmeting; Ø 28,5 cm. In goede staat.

6x Capucijne kop + schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne kop en schotels. Floraal decor. Eén kop gelijmd, rest goed. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

6 Chinese kop en schotels
Resultaat: 500 EUR

Zes stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal/figuren decor. Vier kopjes minimale chip. Twee kopjes haarlijn. Vijf schotels goed. Eén schotel haarlijn. Minimale schilfer mogelijk. ...

Chinese dekselvaas
Resultaat: 500 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor + Foo-hond. Staart Foo-hond licht beschadigd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

3 Zeldzame Chinese kopjes
Resultaat: 500 EUR

Drie zeldzame Chinees porseleinen kopjes met draken/goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 7,6 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 500 EUR

Chinese celadon pot met bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Resultaat: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Bronzen Naga boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinese bronzen boeddha op draken-console. Naga boeddha. Afmeting: 61 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Chinese Imari Kang Xi schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari Kang Xi schotel met floraal en goud decor. Met bodemmerk. Eén minimale randschilfer. Afmeting; 7 38 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 22 cm.
Resultaat: 500 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met figuren/goud decor. Gecontourneerd. Chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose maanvaas met draak/paradijsvogel decor. Groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Grote Kang Xi schotel Ø 31 cm.
Resultaat: 500 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met tuin/floraal decor. Met bodemmerk. Minimale chip. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen Capucijne schotels met daarbij zes koppen en één kom. Kom is goed. Zeven schotels goed, één gerestaureerd. Vijf kopjes goed, é...

Chinese beker
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen beker met figuren in landschap/waterval decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figuren in tuin decor. Chip tuit. Afmeting: 14 x 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met tuin/vogel decor + houten deksel. Afmeting: H 19 x Ø 14 cm. In goede staat.

Japanse Koro
Resultaat: 500 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse Japanse wierookbrander (Koro) met figuren in coulissen/floraal decor. Restvergulding. Afmeting: 27 x 27 x 36 cm. In goede staat.

Queng Lung vleesschaal
Resultaat: 500 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschaal met waterbuffel en hert in landschap decor. Afmeting: 33 x 42 cm. In goede staat.

Chinees bord, Ø 20,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen blauw-witte knobbelvaas met floraal decor. Afmeting: H 23,3 cm. In goede staat.

2 Antieke Chinese Kantonese vazen
Resultaat: 500 EUR

Twee grote antieke Chinese Kantonese vazen met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21,6 cm.
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen bord met draken in zee decor. Bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 21,6 cm. In goede staat.

Vierkante celadon vaas
Resultaat: 500 EUR

Vierkante Chinees porseleinen vaas met celadon glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

6x Familie Rose borden Ø 24,5 cm.
Resultaat: 500 EUR

Zes oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor en goudrand. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 500 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen. Eén maal penselenvaas met Foo-honden en tekst. Eén grote vaas met Foo-honden en tekst (chips rand). Afmeting: H 25 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in klederdracht
Resultaat: 500 EUR

Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...

Chinese blauwe schotel Ø 37 cm.
Resultaat: 475 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Gerestaureerd. Afmeting: Ø 37 cm. In redelijke staat.

2 Chinese dekselvazen met zilver
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met zilveren monturen. Chips + deksel beschadigd bij één vaas. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese trekpot
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen trekpot met wit craquelé glazuur. Afmeting: 10,5 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Negen x Chinese schotels
Resultaat: 450 EUR

Negen stuks 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met peterselie decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie schotels haarlijn, rest goed. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese snuffbottle/flacon
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose snuffbottle met floraal decor, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 5,8 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met rood glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Chinees waterbakje met draken decor Ø 14 cm.
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen waterbakje met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinese celadon schaal
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen celadon schaal met groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 18 cm. In goede staat.

2x Kang Xi borden
Resultaat: 450 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden. Eén maal landschap met coulissen/figuren decor, en gecontourneerde omranding, gelijmd. Eén maal coulissen/peterselie decor, chip. Afmeting: Ø ...

Chinese blauwe schotel Ø 37,3 cm.
Resultaat: 425 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 37,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sung schaal
Resultaat: 425 EUR

Chinese Sung porseleinen schaal met paradijsvogel/floraal decor. Zwart/grijs glazuur. Afmeting: H 5 x Ø 16 cm. In goede staat.

4 Chinese kop en schotels
Resultaat: 425 EUR

Vier stuks 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Drie schotels beschadigd. Eén gaaf. Twee kopjes goed. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Afmeti...

Antiek Chinees sabel
Resultaat: 425 EUR

Antiek Chinees sabel met hoornen bewerkt heft, hardhouten schede met parelmoer inleg. Afmeting: L 91 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse melk/bloed borden Ø 22 cm.
Resultaat: 425 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met melk/bloed tuin decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 425 EUR

Twee delen Chinees porselein. 1x trompet vormige vaas met figuren in landschap decor. 1x bolvaas met figuren in landschap decor. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.

Satsuma miniatuur stel
Resultaat: 425 EUR

Zeldzaam antiek Japans Satsuma miniatuur vazenstel. Fijn gedecoreerd met figuren decor, zotjes en tempelleeuw. Met bodemmerk. Eén vaasje chip. Afmeting: 14,5 - 17,5 cm. In goede staat.

4 Chinese kop en schotels
Resultaat: 400 EUR

Vier stuks 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Met geisha's in landschap/floraal decor. Twee schotels randschilfers. Twee schotels gelijmd. Kopjes randschilfers. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In ...

Grote Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met melk en bloed, floraal en blauw decor. Met karakter tekens. Afmeting: H 29 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese drakenschotel Ø 26 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen bord met draken/vleermuizen en goud decor verso. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel Ø 30,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met bloemvaas/pioenrozen decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 30,5 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met mat groen glazuur, zwarte vlekken en vogelkoppen. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinese bruin geglazuurde terracotta vaas met vogelkop decor. Craquelé glazuur. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.

Chinese dubbele vaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen dubbele vaas met floraal/goud decor. Twee bodemmerken. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Chinese kom Ø 15 cm.
Resultaat: 400 EUR

Donker paarse Chinees porseleinen kom met draak decor. Bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.

Chinese maanvaas
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen maanvaas met blauw foraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35,5 x Ø 24 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak en wit glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 400 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor. Bovenrand schade. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese rode kom Ø 15,2 cm.
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen kom met rood glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,3 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinees melk/bloed bord Ø 21,5 cm.
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen melk en bloed bord. Met geisha's in tuin/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose schotel Ø 38 cm.
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose schotel met insekten/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 38 cm. In goede staat.

18e Eeuws Kang Xi bord Ø 20,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in interieur decor + zes tekens bodemmerk. Twee kleine chips. Afmeting: Ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antieke Chinese chicken cups
Resultaat: 375 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen chicken cups. 19e Eeuw. 3x Chicken, 1x floraal/vogel decor. Twee maal haarlijn + chips. Twee kopjes twee chips. Afmeting: circa 3,5 - 6 cm. In redelijke staat.

Chinese pot
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen pot met oren en crème-kleurig glazuur. Afmeting: H 15 x Ø 19 cm. In goede staat.

Chinese Fam. Rose kom
Resultaat: 375 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose kom met geel glazuur en floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16,2 cm. In goede staat.

3 Antieke Familie Rose schotels Ø 11 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen Familie Rose schotels. Divers. Figuren. Eén schoteltje met 1 figuur met chip + haarlijn, bordje met 2 hondjes 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 11 cm. In redelijk/go...

Grote Chinese gemberpot + console
Resultaat: 375 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot met deksel. Gemberpot is voorzien van pioenrozen decor. Met console. Afmeting: 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

3x Chinese borden Ø 23 - Ø 24,5 cm.
Resultaat: 375 EUR

Drie Chinees porseleinen borden. Bestaande uit; Familie Rose bord, fijn gedecoreerd, figuren in pagode/emaille/goud en landschappen in coulissen decor, goed. Een blauw-wit bord met landschap decor, ha...

Chinees boeddha figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen boeddha figuur. Polychromie + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met rood glazuur, geisha's, teksten en karaktertekens. Afmeting: H 44 x Ø 24 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Kapitale Chinees porseleinen vaas op houten console. Tweede helft 20e eeuw. Floraal/salamander decor. Afmeting: H 94 x Ø 40 cm. In goede staat.

4 Chinese Imari borden Ø 22 cm.
Resultaat: 350 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden met kostbaarheden/goud decor. Twee borden haarlijn. Twee borden minimale randschilfers. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke boeddha
Resultaat: 350 EUR

Antieke Chinese basaltstenen gebeeldhouwde boeddha. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

3x Familie Rose koppen
Resultaat: 350 EUR

Drie 19e eeuwse Familie Rose porseleinen kopjes met floraal decor. Eén kopje 2x haarlijn 2 kopjes gaaf. Afmeting: Ø 4 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Sung kop + schotel Ø 14 cm.
Resultaat: 350 EUR

Chinese Sung porseleinen kop en schotel met zwart verlopen glazuur. Afmeting: H 8 x Ø 14 cm. In goede staat.

Chinees figuur
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen figuur. Man met gebonden bamboe. Vinger beschadigd. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Chinese celadon pot
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen celadon pot in bloemvorm, met craquelé glazuur. Afmeting: 12 x 12 x 12 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 350 EUR

Chinees porseleinen vaas met paars glazuur. Bodemmerk. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.

2x Chinese bonsai bloembakken
Resultaat: 350 EUR

Twee grote antieke Chinees porseleinen bonsai bloembakken met oranje glazuur en goudkleurig floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 31 x 23 cm. In goede staat.

3 Delig Chinees kaststel
Resultaat: 325 EUR

Drie-delig 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel met floraal decor. Beschadigd. Afmeting: H 23 - 24 cm. In matige staat.

2 Chinese theebussen
Resultaat: 325 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen theebussen met floraal/landschap decor. Eén dekseltop mogelijk gerestaureerd. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.

3x 18e Eeuwse Chinese schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin/pioenroos decor. Randschades. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Capucine kop en schotels
Resultaat: 325 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen capucine kop en schotels. Floraal decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

6x Chinese plaquettes
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen landschappen plaquettes. Queng Lung. Afmeting: 13,2 x 6,5 cm. In goede staat.