Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Januariveiling 2021

-  

Koop het nu in de naverkoop

Naverkoop | Veiling
482 Resultaten
Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm.
7343
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Chinese miniatuur vaas
7631
Chinese miniatuur vaas

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
18e Eeuwse gemberpot
7015
18e Eeuwse gemberpot

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese vaas, H 35 cm.
7116
Chinese vaas, H 35 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte dekseldoos
7304
Blauw witte dekseldoos

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Blauw witte schotel.
7324
Blauw witte schotel.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm.
7640
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860
7024
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm.
7125
Chinese celadon schaal, Ø 19,5 cm.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij
7429
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinees rolschilderij
7430
Chinees rolschilderij

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas
7098
Familie Rose vaas

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Chinees bord Ø 23 cm.
7297
Chinees bord Ø 23 cm.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
17e  Eeuwse Kang Xi vaas
7749
17e Eeuwse Kang Xi vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot
7006
Zeldzame 18e Eeuwse Chinese trekpot

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm.
7025
Grote Chinese vaas, H 43,3 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 36,8 cm.
7083
Chinese schotel Ø 36,8 cm.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas op sokkel
7308
Grote Chinese vaas op sokkel

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinees draken bord.
7589
Chinees draken bord.

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
2 Oude Chinese munten
7602
2 Oude Chinese munten

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese kraantjeskan
7058
Chinese kraantjeskan

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Huisaltaar
7686
Huisaltaar

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Chinese schotel Ø 29,5 cm.
7336
Chinese schotel Ø 29,5 cm.

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
2 Chinese schenkkannen
7518
2 Chinese schenkkannen

Resultaat:

1.000 EUR