Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: 1x Imari met vaas/goud decor, goed. 1x Familie Rose, floraal/vogel decor, goed. 1x Octagonaal, floraal/goud decor, goed. Afmeting: Ø 22...

Chinese of Japanse vaas
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen vaas met tuin/vogel decor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

5x Antieke Japanse/Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Vijf antieke Japanse/Chinese borden. Bestaande uit; Eén maal met vlinder/floraal/goud decor (minimale chip). Vier maal met floraal/vlinder decor + zes tekens bodemmerk (goed). Afmeting: Ø 19 - 20 cm. ...

Japanse/Chinese opium pijp
Resultaat: 80 EUR

Antieke Japanse/Chinese plated messing opiumpijp met cloisonné. Gesigneerd met bodemmerken onder pijp en houder. Circa 1900. 7-Delig. Afmeting: L 29 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese gemberpotten
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.

4x Chinese snuffbottles
Resultaat: 70 EUR

Vier oude Chinees porseleinen snuffbottles. Waarvan drie gemerkt. Divers. Afmeting: 6 - 8,5 cm. In goede staat.

2x Chinese Sang de Boeuf vazen + 1x sokkel
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen Sang de Boeuf porseleinen vazen. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.

Oosterse schenkkan
Resultaat: 70 EUR

Oosterse messing schenkkan met dieren/draak/floraal decor. Borneo? 20e Eeuw. Afmeting: 26 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.

2x Spekstenen sculpturen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Chinese fijn gesneden spekstenen Foo-honden op basement. Enkele chips. Afmeting: ..?. In redelijk/goede staat.

Japanse cloisonne trekpot
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Japanse Meyi cloisonné trekpot met floraal/vlinder/paradijsvogel decor. Afmeting: 8 x 14 x Ø 9 cm. In goede staat.

2x Japanse bronzen voorwerpen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse bronzen voorwerpen. 1x Oorvaas met cloisonné + bodemmerk. 1x Rookverdrijver. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met bodemmerk. Republiek-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 18 cm. In goede staat.

Lot divers Chinees (10x)
Resultaat: 70 EUR

10x Divers Chinees. 20e Eeuw. Bestaande uit; Bord, floraal, met zes tekens bodemmerk. Twee erotische glazen snuffbottles. Vier keer jade? olifanten. Eén bronzen figuur. Eén keramieken vaasje. En één s...

3x Chinees porselein
Resultaat: 70 EUR

Drie delen Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee Familie Rose kopjes met floraal decor en groen glazuur. En een Kantonese fruitlekschaal met floraal/vogel/goud decor. Afmeting: 5 - 16 cm. I...

2 Chinese penselenpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.

2x Chinese snuffbottles
Resultaat: 60 EUR

Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.

Lot kleine Kutani vazen (15x)
Resultaat: 60 EUR

Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.

4x Oosters brons
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.

Oude Chinese tea-brick
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.

4x Chinees steengoed
Resultaat: 60 EUR

Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.

4 Chinese schalen Ø 12 cm.
Resultaat: 60 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,

2x Portret Chinese keizer
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuwse Chinese kan
Resultaat: 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.

3x Japanse kop en schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.