Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat
Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...
Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.
Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.
Flesvormige Chinees porseleinen vaas met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pijpvaas met wit glazuur en Foo-hond decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Japanse benen figurengroep. Man met fruit en kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur en goudreliëf + stenen. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee Chinese vazen. 1x Sang de boeuf vaas. 1x Celadon vaas, craquelé glazuur, chip rand. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.