Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

14x Imari borden
Resultaat: 190 EUR

Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat

5x Chinese miniatuur vazen
Resultaat: 190 EUR

Vijf diverse antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen met landschap/floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

2x Chinese chicken cups
Resultaat: 190 EUR

Twee Chinees porseleinen chicken cups. Met bodemmerk. Afmeting: 4,2 x Ø 8,1 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 190 EUR

Twee delen Chinees porselein. Eén blauw-wit vaasje met floraal decor + bodemmerk (bloemvorm). En een Chinese créme-kleurige porseleinen cup met opgewerkt floraal decor. Afmeting: 7 - 8 cm. In goede st...

Jade collier & hanger
Resultaat: 190 EUR

Geknoopt collier van jadekralen, ø 7mm, met een grote fraai gesneden jadehanger versierd met leguanen op een vrucht, 68x35mm. lengte 55 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat

Lot Familie Rose
Resultaat: 200 EUR

Lot 18e eeuws Chinees porselein met theebus, deksel gelijmd, 4x schotel waarvan 1x goed, 2 kopjes, 1x haarlijn en 1x chip. 6,5-13cm. In redelijke staat.

4x Antieke Chinese voor-ouder portretten
Resultaat: 200 EUR

Vier antieke Chinese voorouder portretten op papier. Opgeplakt. Prenten op papier. Enkele vlekken. Afmeting: H 130 - 156 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese blauwe vaas
Resultaat: 200 EUR

Flesvormige Chinees porseleinen vaas met rondom landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Familie Rose bord Ø 21,1 cm.
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose bord. Figuren in tuin decor. Afmeting: Ø 21,1 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met wit glazuur en Foo-hond decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

19e Eeuws Chinees Familie Rose bord, 21,7 x 21,7 cm.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord. Octagonaal met floraal/kostbaarheden/gans/goud decor. Afmeting: 21,7 x 21,7 cm. In goede staat.

Drie 18e Eeuwse Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. Floraal/vogel/figuur decor. Eén vaas goed. Twee beschadigd. Afmeting: H 28 cm. In redelijk/goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 200 EUR

Oude Japanse benen figurengroep. Man met fruit en kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 200 EUR

18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen vaas met bloemen/vogel decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte stapeldoos
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte stapeldoos in originele kist. Afmeting: 21 x 17 x 17 cm. In goede staat.

Chinese schaal
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen schaal met blauw glazuur en goudreliëf + stenen. Afmeting: H 9 x Ø 22 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met houten deksel. Met landschap decor. Afmeting: H 14 x Ø 10 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinese vazen. 1x Sang de boeuf vaas. 1x Celadon vaas, craquelé glazuur, chip rand. Afmeting: H 19 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Cargo kop + schotel
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Cargo kop en schotel. Ca mau binh thuan. Landschap met hert/coulissen decor. Afmeting: 5 x Ø 12 cm. In goede staat.

5 Japanse borden
Resultaat: 200 EUR

Vijf 19e eeuwse Japans porseleinen borden. Geisha bij kraanvogel decor. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Chinese Sung schotel
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.

Chinese Sung kom
Resultaat: 200 EUR

Kleine Chinees porseleinen Sung kom met blauw verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 9,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen gemberpot met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 11,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

2 Chinese Fam. Rose kopjes
Resultaat: 200 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 7,5 cm. In goede staat.