Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

2x Japanse Imari vazen
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Oosters porselein
Startprijs 50 EUR

6x Antiek Japans porselein, handbeschilderd. 2x sauskom,1x theepot 1x suikerpot, 1x melkkan en 1x tassa. 1 sauskom beschadigd. cond R/G. 13-26 cm.

2x Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...

3x Oosterse pijpen
Startprijs 50 EUR

Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.

Chinees huisaltaar
Startprijs 50 EUR

Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

5x Antiek Chinees Imari
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.

Chinese vaas, H 46 cm.
Startprijs 60 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

2x Chinese Banko Ware trekpotten
Startprijs 60 EUR

Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

3x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse schotels Ø 21 cm.
Startprijs 60 EUR

Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.

2x Chinese kommen Ø 10 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.

Vier delen Chinees terracotta
Startprijs 60 EUR

Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startprijs 60 EUR

Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee kommen met chicken decor. Eén Familie Rose gemberpot met chicken decor. Eén dekseldoos met chicken decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 6,5 - 14 cm. In goed...

3x Japanse Imari kommen
Startprijs 60 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen kastkommen. Divers. Waarvan één met zes bodemtekens. Haarlijnen. Afmeting: Ø 13 cm. In redelijke staat.

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

twee oude Chinese rolschilderijen
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese rolschilderijen. 20e Eeuw. 1x Panda's op zijde, handarbeid, geen schildering, afmeting: H 26 x B 25 cm. 1x Geschilderd landschap met figuren, Oost-Indische inkt op papier, vochtvlekk...

Chinese sculptuur van speksteen
Startprijs 60 EUR

Grote antieke Chinese uit speksteen gesneden figuur staande op een draak. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Chinese Geisha van mineralen
Startprijs 60 EUR

Chinese Geisha van mineralen, geplaatst op houten sokkel. Beschadigingen. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

Lot Chinees porselein (6x)
Startprijs 60 EUR

Zes delen antiek Chinees miniatuur porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Twee kommen, drie borden en één schaal. Chips. Afmeting: 6 - 7 cm. In redelijke staat.

3x Japanse sierschotels Ø 30 - 31 cm.
Startprijs 60 EUR

Drie antieke Japans porseleinen sierschotels met bodemmerken. Circa 1900. Eén minimale chip. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

Satsuma boedha blauw haar
Startprijs 60 EUR

Antieke Japanse porseleinen Satsuma Boedha met Florale/goud decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

5 Boeddhistische figuren
Startprijs 60 EUR

Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.