Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

4x 18e Eeuwse Chinese borden Ø 23 - Ø 27 cm.
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Grotere bord heeft haarlijn. Kleinere borden chips. Afmeting: Ø 23 - Ø 27 cm. In redelijke staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en floraal decor. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese pijpvaas
Resultaat: 400 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met draak en wit glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Chinese Sung olielamp
Resultaat: 3.750 EUR

Chinese Sung porseleinen olielamp in eend-vorm. Afmeting: 8,5 x 11 x 7 cm. In goede staat.

Chinese Pelgrim/maan vaas
Resultaat: 800 EUR

Grote Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met draken decor. Bodemmerk. Afmeting: 28 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Chinese pelgrim/maan vaas
Resultaat: 500 EUR

Chinees porseleinen pelgrim/maan vaas met tuin/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met blauw-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

2x Familie Rose borden
Startprijs 500 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale Familie Rose borden met chicken decor. Minimale haarlijn. Minimale chip. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

4 Chinese kopjes
Resultaat: 150 EUR

Vier Chinees porseleinen kopjes. Divers. 1x Chicken cup. 1x Familie Rose, figuren + bodemmerk, haarlijnen. 1x Queng Lung. 1x Kantonees, circa 1800, oor gelijmd. Afmeting: 5,5 - 7 cm. In redelijke staa...

Chinese cup uit hoorn gesneden
Resultaat: 200 EUR

Grote uit hoorn gesneden Chinese cup met floraal/figuren decor. Afmeting: 11 x 17 x 13,5 cm. In goede staat.

Grote Japanse sierschotel Ø 47 cm.
Resultaat: 50 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen sierschotel met landschap decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 47 cm. In goede staat.

Kapitale Chinese dekselvaas
Resultaat: 300 EUR

Kapitale Chinees porseleinen dekselvaas met Foo-honden decor. Afmeting: H 86 x Ø 38 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 200 EUR

Oude Japanse benen figurengroep. Man met fruit en kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 cm. In goede staat.

Japanse benen beeldengroep
Resultaat: 225 EUR

Grote oude Japanse benen figurengroep. Drinkende man met kind. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein. Bestaande uit: Eén Familie Noir dekselvaas. Eén Capucijne kom met zes schalen. Eén kom met landschap decor. En drie koppen. Afmeting: 6 - 32 cm. In goede staat.

Chinees terracotta figuur
Resultaat: 100 EUR

Chinees terracotta figuur. Blauw geglazuurde papegaai. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Satsuma vazen
Resultaat: 110 EUR

Twee grote antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren/goud decor. Met bodemmerk. Eén oor gelijmd. Afmeting: H 48 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Imari vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen siervaas met ribbels. Floraal/vogel decor. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

14x Imari borden
Resultaat: 190 EUR

Viertien Imari porseleinen borden, diverse modellen, 19e eeuw. ø 15-24cm. In goede staat

Chinese pattipan
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen pattipan met floraal reliëf. Afmeting: 17 x 10 x 2 cm. In goede staat.

Lot Japans porselein (5x)
Startprijs 80 EUR

Vijf delen oud/antiek Japans porselein. Onder andere: Drie delen Imari, twee borden, dekselvaas en twee kommen. Afmeting: 16 - 27 cm. In goede staat.

Grote Chinese of Japanse schaal Ø 36 cm.
Startprijs 60 EUR

Zeer grote Japanse of Chinees porseleinen schaal met floraal decor. Afmeting: 15 x Ø 36 cm. In goede staat.

5x Japanse borden Ø 20 - Ø 21 cm.
Startprijs 80 EUR

Vijf antieke Japans porseleinen borden. Divers. Bestaande uit: 3x goud Imari, 2x boeren Imari. Eén beschadigd. Afmeting: Ø 20 - Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.