Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek vuursteenpistool 2700
Antiek vuursteenpistool

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
2 Antieke sabels 2701
2 Antieke sabels

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw 2702
Antiek sabel, 19e eeuw

Resultaat:

300 EUR

Documentenkist  Rost van Tonningen/N.S.B. Holland 2703
Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Documentenkist  Rost van Tonningen/N.S.B. Holland 2703.
Documentenkist Rost van Tonningen/N.S.B. Holland

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japans Katana zwaard WO II 2704
Japans Katana zwaard WO II

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek sabel, 19e eeuw. 2705
Antiek sabel, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Groot pistool 2706
Groot pistool
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Enkelloops pistool 2707
Enkelloops pistool

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Lot bajonetten (5x) 2708
Lot bajonetten (5x)

Resultaat:

150 EUR

Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967 2709
Wandapplicatie Vliegbasis Soesterberg 1967
Startprijs 80 EUR
Antieke Amerikaanse kruithoorn 2710
Antieke Amerikaanse kruithoorn
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antiek handwerk 1934 - 1934 2711
Antiek handwerk 1934 - 1934

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vijf Oost-Duitse medailles 2712
Vijf Oost-Duitse medailles

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antiek geweer 2713
Antiek geweer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Kruithoorn 2714
Kruithoorn

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Sabel + zwaard 2715
Sabel + zwaard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Dubbelloops pistool 2716
Dubbelloops pistool

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2717
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2718
Penvuur revolver

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2719
Penvuur revolver

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Penvuur revolver 2720
Penvuur revolver

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek penvuur revolver 2721
Antiek penvuur revolver

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Snider Enfield percussie-karabijn 2722
Snider Enfield percussie-karabijn

Resultaat:

300 EUR