Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

10-Delig Duits Marcolini Meissen theeservies, 1800
Resultaat: 700 EUR

Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...

Majolica zuil + bloempot
Resultaat: 375 EUR

Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met portret
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met portret
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Meissen pronkvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

Engels kerstservies
Resultaat: 1.200 EUR

Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...

Lot Herend porselein (9x)
Resultaat: 225 EUR

Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.

2 Grote Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram borden
Resultaat: 1.700 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Jugendstil bord (terracotta)
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.

Servies met zilverwerk
Startprijs 150 EUR

Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Delfts beeld
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.

Majolica tafelstuk
Resultaat: 250 EUR

Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.

2x Majolica bloempot op zuil
Resultaat: 250 EUR

Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.

Antieke Heubach plaquette
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Resultaat: 200 EUR

Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.

5-Delig Delfts miniatuur kaststel
Resultaat: 300 EUR

Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence polychrome miniatuur kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 12 - 15 cm. In redelijke staat.

Antiek 3-delig Dresden inktstel
Resultaat: 100 EUR

Antiek drie-delig Dresden porseleinen inktstel. Handbeschilderd met goud decor. Circa 1920. Eén minimale chip inktpot-deksel onderrand. Afmeting: 6 x 19 x 14 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Antieke bloempot op zuil, 1915
Resultaat: 225 EUR

Antieke Jugendstil bloempot op zuil met rozen decor. Circa 1915. Enkele chips + haarscheuren. Afmeting: H 89 x Ø 35 cm. In redelijke staat.

Sevres vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Franse handbeschilderde Sevres porseleinen amfora vaas met figuren/goud decor + messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.

Franse porseleinen kan
Resultaat: 250 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Majolica bloempot
teruggetrokken

Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.