Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Grote Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 3.000 EUR

Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame grote Hollandse polychrome Ram vaas. Arnhem Holland. Model nr. 3. Decor Naloop. Schilder B. Circa 1920. Afmeting: 29,5 x Ø 12 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.800 EUR

Twee grote Hollandse Colenbrander Ram vazen. Polychrome. Anrhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder FK + V.B. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram borden
Resultaat: 1.700 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.

Engels kerstservies
Resultaat: 1.200 EUR

Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...

Antieke Heubach plaquette
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram schalen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram schalen. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor Niets. Model nr. 43. Schilder H.V.B. Afmeting: 9 x Ø 18,4 cm. In goede staat.

3 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.100 EUR

Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.

Meissen pronkvaas
Resultaat: 1.000 EUR

Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2 Colenbrander Ram vazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.

Colenbrander Ram vaas
Resultaat: 750 EUR

Grote Hollandse Colenbrander Ram vaas. Polychrome. Arnhem Holland. Circa 1920. Model nr. 45 D. Schilder B. Decor Fantaisie. Afmeting: 19 x Ø 9,6 cm. Haarlijn glazuur. Verder in goede staat.

10-Delig Duits Marcolini Meissen theeservies, 1800
Resultaat: 700 EUR

Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...

Porseleinen bord met portret
Resultaat: 650 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Porseleinen bord met portret
Resultaat: 600 EUR

Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil-stijl vazen
Resultaat: 600 EUR

Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handgeschilderd decor van vogels/bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 41 cm. In goede staat.

Kapitale Clement Massier vaas, 1910
Resultaat: 500 EUR

Kapitale keramieken Jugendstil vaas. Gesigneerd Clément Massier. Juan, Bolfe. Met goud decor. Circa 1910. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

3x Delftse plaquette
Resultaat: 400 EUR

Drie grote antieke Delftse Fayence plaquettes naar schilderingen Haagse School. Circa 1900. Afmeting: 44 x 33 cm. In goede staat.

Majolica zuil + bloempot
Resultaat: 375 EUR

Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.

Antiek Oostenrijks servies
Resultaat: 375 EUR

Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...

Friese schaal
Resultaat: 350 EUR

Grote 19e eeuwse Friese Fayence schaal met spreuk; 'Kinderen meest deugdzaam'. Haarscheur + randschade. Afmeting: H 10 x Ø 28,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke majolica vaas, 1900
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke majolica vaas met papegaai. Circa 1900. Gemerkt + genummerd. Jugendstil. Mogelijk voor de Zuid Amerikaanse markt vervaardigd. Afmeting: H 58 cm. Twee chips. In goede staat.

Zuid Holland plateel vaas
Resultaat: 350 EUR

Grote antieke Hollandse platelen Jugendstul amfora vaas. Circa 1910. Zuid Holland Gouda. Schider R.R. Bovenrand chips gelijmd. Afmeting: H 38 cm. In redelijke staat.

Twee Limoges plaquettes
Resultaat: 350 EUR

Twee grote Limoges emaille plaquettes in lijst. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw bij spinnewiel. 1x Gesigneerd Sillonnet Limoges La Fileuse, vrouw en kind bij haard. Afmeting: H 28 x ...

Sevres vaas
Resultaat: 325 EUR

Grote Franse handbeschilderde Sevres porseleinen amfora vaas met figuren/goud decor + messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.