Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahonie bureau 4240
Mahonie bureau

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Mahonie wandconsole tafel 4241
Mahonie wandconsole tafel

Resultaat:

200 EUR

Gebogen secretaire, 18e eeuw 4242
Gebogen secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wandconsole 4243
Wandconsole

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Engelse kolenbak, 1880 4244
Engelse kolenbak, 1880

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollandse vitrinekast 4245
Hollandse vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Eiken dekenkist 4246
Eiken dekenkist

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse stommeknecht, 1860 4247
Engelse stommeknecht, 1860

Resultaat:

150 EUR

Oude breistoel 4248
Oude breistoel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Oude fauteuil 4249
Oude fauteuil

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Pronk vertico met spiegelopzet 4250
Pronk vertico met spiegelopzet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Armleunstoel 4251
Armleunstoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Secretaire in Barok-stijl 4252
Secretaire in Barok-stijl

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke pathefoon, 1920 4253
Antieke pathefoon, 1920

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Vitrine opzetkast 4254
Vitrine opzetkast

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antieke spiegel, 1900 4255
Antieke spiegel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Engelse hoekkast 4256
Antieke Engelse hoekkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Engelse hoekkast 4257
Engelse hoekkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Biedermeier stoel, 1850 4258
Antieke Biedermeier stoel, 1850

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Louis Philippe fauteuil, 1870 4259
Louis Philippe fauteuil, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Dubbel gebogen Barok commode 4260
Dubbel gebogen Barok commode

Resultaat:

150 EUR