Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Empire kabinet (mahonie) 4000
Empire kabinet (mahonie)
Startprijs 800 EUR
Bank + 2 armleunstoelen, 1820 4001
Bank + 2 armleunstoelen, 1820
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Pronkbuffet, Vlaanderen 4002
Pronkbuffet, Vlaanderen

Resultaat:

650 EUR

19e Eeuws Frans schrijfbureau 4003
19e Eeuws Frans schrijfbureau
Startprijs 750 EUR
Verkocht
Antieke wortelnoten vitrine 4004
Antieke wortelnoten vitrine

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Secretaire met inlegwerk 4005
Secretaire met inlegwerk

Resultaat:

1.000 EUR

Gründerzeit buffetkast, 1880 4006
Gründerzeit buffetkast, 1880
Startprijs 300 EUR
Kast met plaquettes 4007
Kast met plaquettes
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Marqueterie dressoir 4008
Marqueterie dressoir

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Twents kabinet 4009
Twents kabinet

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Buffetkast, 1870 4010
Buffetkast, 1870

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Louis Philippe glaskast 4011
Louis Philippe glaskast

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Eiken secretaire 4012
Eiken secretaire

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
18e Eeuws meubelstuk 4013
18e Eeuws meubelstuk

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Franse virinekast met beschildering. 4014
Franse virinekast met beschildering.

Resultaat:

375 EUR

Eiken buffetkast Frans, 1880 4015
Eiken buffetkast Frans, 1880
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Empire klapbuffet 4016
Empire klapbuffet

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Eiken Gründerzeit buffetkast 4017
Eiken Gründerzeit buffetkast

Resultaat:

400 EUR

Eiken kast met inlegwerk 4018
Eiken kast met inlegwerk
Startprijs 800 EUR
Verkocht
WIII dames bureau. 4019
WIII dames bureau.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Franse etagere tafel 4020
Franse etagere tafel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Noten buffetkast 4021
Noten buffetkast

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Duitse secretaire, 1850 4022
Duitse secretaire, 1850

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Franse gesneden tafel, 1870 4023
Franse gesneden tafel, 1870

Resultaat:

300 EUR