Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Set sculpturen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.

2x Antieke glazen vazen, 1900
Startprijs 170 EUR

Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Set eekhoorns
Resultaat: 80 EUR

Twee moderne glazen eekhoorn met goud effect 21e eeuw 20x17x7 cm in goede staat.

Set kristallen lampen
Resultaat: 85 EUR

Twee kristalglazen tafellampen met plated montuur en witte kappen. 21e Eeuw. Afmeting (met kap): H 64 x Ø 33 cm. In goede staat.

Lot glazen (19x)
Startprijs 60 EUR

19x Diverse glazen. Onder andere: geëtst paardrijden, sekt glazen, wijnglazen, cognac glazen. Merk: Ritzenhoff, Michael Schaley. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.

Set geslepen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

4 Parfumflacons + plateau
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Set presse papier
Resultaat: 45 EUR

Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.

Boheems kristallen bokaalglas
Resultaat: 30 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Geslepen vaas
Resultaat: 90 EUR

Grote Galle type Jugendstil-stijl glazen vaas met floraal/vogel decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

2 Kristallen windlichten
Startprijs 50 EUR

Twee kristallen windlichten op losse voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 13 cm. In goede staat.

Kristallen schaal op voet
Startprijs 50 EUR

Grote kristallen tafelschaal/Taartschaal 21e eeuw 26x33 Ø in goede staat

Lot kristal (13x)
Resultaat: 45 EUR

Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

Glazen Richard Price schaal
Resultaat: 70 EUR

Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

Vergulde karaf, 1940
Startprijs 40 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.

Glazen vaas (Goran Tinback)
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerde moderne glazen vaas door K.G. Tinback Maleras. (Klas Goran). Sweden. Nr. 4860. Transparant met blauw en geel. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Vaas met gezicht, Murano-stijl
Resultaat: 120 EUR

Grote moderne glazen vaas met gezicht. Opgewerkt, diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

2 Swarovski figuren in originele doos
Resultaat: 50 EUR

Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Gegraveerd bokaalglas
Startprijs 150 EUR

Groot 19e eeuws gegraveerd bokaalglas met roccailles/goud en tekst decor 'Memento nostrae amicitiae 1866'. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.