Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Antieke Copier vazen, 1930
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse Art Deco Copier glazen vazen. Circa 1930. 1x Paars/blauw in pompoen-vorm, chip. 1x Groene vaas, gaaf. Afmeting: Ø 22 - Ø 15 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen stier
Resultaat: 175 EUR

Zeer grote Mureno-stijl stier. De stier staat in gevechtshouding. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 80 x 18 cm. In goede staat.

Leerdam glazen schaal
Startprijs 60 EUR

Hollandse Leerdam dikwandige glazen schaal met eikenblad decor. Gesatineerd. Afmeting: 7 x Ø 35 cm. In goede staat.

19e Eeuwse glazen dekseldoos
Resultaat: 325 EUR

19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x A.D. Copier dikwandige vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Antieke likeurset, 1900
Resultaat: 90 EUR

Antieke 8-delige likeurset van waaierkristal. Circa 1900. Haarlijn in tablet. Afmeting: 17 x Ø 25 cm. In redelijk/goede staat.

Murano aap
Resultaat: 100 EUR

Moderne grote glazen Muraneo stijl aap 21e eeuw 40cm in goede staat.

Antieke schenkkan, 1900
Startprijs 70 EUR

Grote antieke Duitse mondgeblazen glazen schenkkan. Floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek gegraveerd glas
Resultaat: 130 EUR

Groot antiek gegraveerd glas met goudranden. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antiek muizenflesje
Resultaat: 90 EUR

Antiek Duits mondgeblazen en handbeschilderd muizenflesje met ruiter decor. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Art Deco lamp
Startprijs 100 EUR

Art Deco 30-er jaren lamp. Transparante glazen lamp met gesatineerde vogel decors. Afmeting: H 50 x B 35 cm. In goede staat.

Set Murano stieren
Resultaat: 50 EUR

Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.

Daum tafellamp
Startprijs 120 EUR

Daum France glazen lampenvoet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

2x Antieke karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Art Deco kristalglazen toiletset
Resultaat: 60 EUR

6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Set glazen kalebassen
Startprijs 60 EUR

Twee mondgeblazen glazen kalebassen. Murano-stijl, glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.

3 Delen modern glaswerk
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delen modern glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 1x Blauw/groene vaas, Murano? 1x Robijn-rode vis, Murano? 1x Mondgeblazen vaas. Afmeting: 30 - 45 cm. In goede staat.

5-Delige opaline set
Resultaat: 150 EUR

Vijf-delige 19e eeuwse opaline glazen vazen set. Handbeschilderd, floraal/vogel decor. Afmeting: 25 - 33 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Kunstglazen schaal
Startprijs 50 EUR

Kunstglazen schaal met gelobte omranding, geheel met glasfusie. 21e Eeuw. Afmeting: 18 x Ø 39 cm. In goede staat.

Kristalglazen zwaard
Resultaat: 70 EUR

Modern kristalglazen zwaard 21e eeuws 61cm in goede staat.

Glazen kraanvogel
Resultaat: 80 EUR

Murano stijl glasfusing kraanvogel 21e eeuw. In goede staat.