Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Copier vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke glazen Copier vaas met tin-craquelé. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 31 cm. In zeer goede staat.

Glazen kraanvogel
Resultaat: 80 EUR

Murano stijl glasfusing kraanvogel 21e eeuw. In goede staat.

Set eekhoorns
Resultaat: 80 EUR

Twee moderne glazen eekhoorn met goud effect 21e eeuw 20x17x7 cm in goede staat.

2x Opaline vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee 19e eeuwse opaline glazen oorvazen met floraal reliëf/goud decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met Mille Fiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 32 x 14 cm. In goede staat.

Kristalglazen zwaard
Resultaat: 70 EUR

Modern kristalglazen zwaard 21e eeuws 61cm in goede staat.

Glazen Richard Price schaal
Resultaat: 70 EUR

Richard Price glazen schaal op voet. Rietveld Academie, atelier. 1960 Engeland. Schaal met bronskleurig iriserend effect. Afmeting: H 6,5 x Ø 10 cm. In goede staat.

2x A.D. Copier dikwandige vazen
Resultaat: 60 EUR

Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke karaffen
Resultaat: 60 EUR

Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

Art Deco kristalglazen toiletset
Resultaat: 60 EUR

6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Set Murano stieren
Resultaat: 50 EUR

Twee murano stijl glazen stieren in gevechtshouding met gouddecor iriserend effect 21e eeus 24-25 cm in goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl kraagvaas. 21e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote moderne Murano-stijl vaas met iriserend goud effect. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Set sculpturen
Resultaat: 50 EUR

Twee grote moderne figuratieve glazen sculpturen in murano stijl, 21e eeuws cm in goede staat.

Set geslepen kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.

4 Parfumflacons + plateau
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige kristallen parfum set. Afmeting: 13 x 34 x 15 cm. In goede staat.

2 Swarovski figuren in originele doos
Resultaat: 50 EUR

Twee Swarovski figuren in originele doos. 20e Eeuw. Eén maal Masquerade Columbine 2000. En een paard. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.

Set presse papier
Resultaat: 45 EUR

Twee pyramide vormige kristalglazen presspapieres 21e eeuws 12x12x12cm in goede staat.

Lot kristal (13x)
Resultaat: 45 EUR

Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.

6-Delige Moser likeurset
Resultaat: 40 EUR

Zes-delig gekleurd, Boheems Moser, kristalglazen likeurset. Twee minimale chips. Afmeting: H 4,5 - Ø 5 cm. In goede staat.

Boheems kristallen bokaalglas
Resultaat: 30 EUR

Boheems kristallen bokaalglas met goud/floraal en emaille decor. Circa 1920. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.