47. Januariveiling 2021

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

2.250 EUR

2 Cassolettes met kandelaar 2001
2 Cassolettes met kandelaar

300 EUR

Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

900 EUR

Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

1.100 EUR

Houten draaiorgel + speelrollen 2004
Houten draaiorgel + speelrollen

600 EUR

Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

7.000 EUR

Men koets 2006
Men koets

600 EUR

Antieke globe 2007
Antieke globe

850 EUR

Empire lamp 2008
Empire lamp

500 EUR

Kristallen vaas met vergulding 2009
Kristallen vaas met vergulding

150 EUR

Twee vergulde kandelaren met putti's 2010
Twee vergulde kandelaren met putti's

350 EUR

Antieke polyphon speeldoos, 1900 2011
Antieke polyphon speeldoos, 1900

350 EUR

2 Kandelaren met putti, 1870 2012
2 Kandelaren met putti, 1870
Startprijs 350 EUR
19e Eeuws sier snijwerkstuk 2013
19e Eeuws sier snijwerkstuk

200 EUR

18e Eeuwse kist met beslag 2014
18e Eeuwse kist met beslag
Startprijs 250 EUR
Koperen samovaar, 1820 2015
Koperen samovaar, 1820

250 EUR

Vier Hoedendozen 2016
Vier Hoedendozen

200 EUR

Theekist, 18e eeuw 2017
Theekist, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Aristocrat Kingsway gokkast 2018
Aristocrat Kingsway gokkast

275 EUR

2x Bronzen kandelaren 2019
2x Bronzen kandelaren

450 EUR

Antiek vergulde bronzen lakstempel 2020
Antiek vergulde bronzen lakstempel

140 EUR

Antiek Majolica 2021
Antiek Majolica
Startprijs 130 EUR
Spekstenen figuur + rapport 2022
Spekstenen figuur + rapport

300 EUR

3x Vijzels 2023
3x Vijzels
Startprijs 400 EUR