Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Figuurlijke lamp 2024
Figuurlijke lamp

Resultaat:

425 EUR

Huwelijksoorkonde Koningin Emma 2025
Huwelijksoorkonde Koningin Emma
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Oud glas-in-lood venster, H 92 x B 56 cm. 2026
Oud glas-in-lood venster, H 92 x B 56 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen en karaffen 2027
Likeurkelder met glazen en karaffen

Resultaat:

250 EUR

Twee antieke kraagkandelaren 2028
Twee antieke kraagkandelaren
teruggetrokken
Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR

2 Bronzen pronkvazen 2030
2 Bronzen pronkvazen
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Speeldoos 2031
Speeldoos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
2x Majolica bokalen 2032
2x Majolica bokalen

Resultaat:

110 EUR

2x Empire kandelaren 2033
2x Empire kandelaren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Vergulde schemerlamp 2034
Vergulde schemerlamp

Resultaat:

350 EUR

Lot antiek metaalwerk (5x) 2035
Lot antiek metaalwerk (5x)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Oude grammofoon met trechter 2036
Oude grammofoon met trechter

Resultaat:

375 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist 2037
Japanse lakwerk sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Toverlantaarn 2038
Toverlantaarn

Resultaat:

190 EUR

Draaispil met messing huis 2039
Draaispil met messing huis
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits glas-in-lood venster 2040
Duits glas-in-lood venster

Resultaat:

225 EUR

Koffer vol met vrijmetselaar artikelen 2041
Koffer vol met vrijmetselaar artikelen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen 2042
Koffer met vrijmetselaar voorwerpen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4x Antieke cassolettes, 1880 2043
4x Antieke cassolettes, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl tafellamp 2044
Tiffany-stijl tafellamp

Resultaat:

120 EUR

Houten hoedendoos 2045
Houten hoedendoos
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bloemenstandaard 2046
Bloemenstandaard

Resultaat:

40 EUR

Hollandse bakbarometer 2047
Hollandse bakbarometer
Startprijs 300 EUR