Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Design lamp Gino Sarfatti 2005
Design lamp Gino Sarfatti

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Moderne kunst paspop 2000
Moderne kunst paspop

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2029
Sluitgewicht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Duits draaiorgel 2003
Duits draaiorgel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Marine chronometer in kist 2048
Marine chronometer in kist

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Lot tin 2083
Lot tin

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Koloniaal reiskabinet 2002
Koloniaal reiskabinet

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Antieke globe 2007
Antieke globe

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Speeldoos 2031
Speeldoos

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke bureauset, 1920 2087
Antieke bureauset, 1920

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Map met 62 munt penningen 2193
Map met 62 munt penningen

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Houten draaiorgel + speelrollen 2004
Houten draaiorgel + speelrollen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Men koets 2006
Men koets

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
4x Antieke cassolettes, 1880 2043
4x Antieke cassolettes, 1880

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Empire lamp 2008
Empire lamp

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2x Bronzen kandelaren 2019
2x Bronzen kandelaren

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Lot van 12 bijbels 2141
Lot van 12 bijbels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Figuurlijke lamp 2024
Figuurlijke lamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Boheemse hanglamp 2285
Boheemse hanglamp

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Twee antieke zonnewijzers 2057
Twee antieke zonnewijzers

Resultaat:

425 EUR

Twee antieke kraagkandelaren 2028
Twee antieke kraagkandelaren
teruggetrokken
Verkocht
Antieke kandelaar 2068
Antieke kandelaar

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
2x Plaquettes 2058
2x Plaquettes

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Oude grammofoon met trechter 2036
Oude grammofoon met trechter

Resultaat:

375 EUR