Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdamse hangklok 3500
Amsterdamse hangklok

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860 3504
Frans vuurverguld klokkenstel, 1860

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée 3509
Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Mysterieuze pendule, 1900 3503
Mysterieuze pendule, 1900

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zeldzame Amerikaanse tafelklok 3516
Zeldzame Amerikaanse tafelklok

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Mysterieuze klok 3624
Mysterieuze klok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1820 3507
Franse portaalklok, 1820

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3548
Lantaarnklok

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Antieke vuurvergulde pendule, 1820 3508
Antieke vuurvergulde pendule, 1820

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Antieke Ansonia pendule, 1900 3547
Antieke Ansonia pendule, 1900

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Art Nouveau klokkkenstel 3522
Art Nouveau klokkkenstel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Franse portaal pendule, 1800 3510
Franse portaal pendule, 1800

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Charles Dix klok, 1840 3513
Antieke Charles Dix klok, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Antieke Franse boulle pendule 3525
Antieke Franse boulle pendule

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse molenpendule, 1890 3518
Franse molenpendule, 1890

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Vuurvergulde pendule, 1840 3517
Vuurvergulde pendule, 1840

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Franse klok 3570
Franse klok

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Louis Seize uurwerk 3554
Louis Seize uurwerk

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Porseleinen Imari klok, 1880 3545
Porseleinen Imari klok, 1880

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Antieke palet klok, 1880 3592
Antieke palet klok, 1880

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Regulateur, 1880 3546
Regulateur, 1880

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Franse vergulde pendule 3511
Franse vergulde pendule

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse datumpendule, 1880 3555
Franse datumpendule, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Antieke Augenwender klok 3668
Antieke Augenwender klok

Resultaat:

325 EUR