Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

47. Januariveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 januari 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdamse hangklok
Resultaat: 5.500 EUR

Prachtige antieke wortelnoten Amsterdammer wandklok. Gesigneerd. 18e Eeuw. Hendrik Schoonbeek Amsterdam. Met wekker en datum aanduiding, ankergang, halfuur-slag op bel. Houten poppen. Afmeting: 150 cm...

Frans vuurverguld klokkenstel, 1860
Resultaat: 5.000 EUR

Kapitaal Frans verguld bronzen Sevres klokkenstel met porseleinen plaquettes. Handbeschilderd, Griekse vrouw met bazuin en putti's. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: ...

Zeldzame boulle penduel Tête de Poupée
Resultaat: 3.500 EUR

Zeldzame 17e - 18e eeuwse boulle pendule. Tête de Poupée door Pierre Margotin Paris. Halfuur-slag, spillegang, touwtjesslinger. Afmeting: 27 cm. In zeer goede originele staat.

Mysterieuze pendule, 1900
Resultaat: 2.250 EUR

Zeldzame Franse mysterieuze pendule op marmeren basement. Compositie metaal. Met Systeme Guilmet. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 73 cm. Uurwerk behoeft reiniging. Verder in goede staat.

Zeldzame Amerikaanse tafelklok
Resultaat: 2.000 EUR

Zeldzame grote mahoniehouten Amerikaanse tafelklok. Met patent accelerating lever spring eight day brass clocks. Biege & Fuller. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Mysterieuze klok
Resultaat: 1.800 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule. Circa 1900. Weekloper. Getiteld; Dans les Praireis par Guillemin. Compositie metaal. Afmeting: 64 cm. In goede staat.

Franse portaalklok, 1820
Resultaat: 1.500 EUR

Zeldzame gesigneerde Franse Cuba mahonie precisie portaalklok met centrale secondenwijzer, kwartier-slag, dubbelle bel, mesophanging. Ourry L. Tavernier. Circa 1820. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Resultaat: 1.200 EUR

18e eeuwse Franse messing lantaarnklok met wekker en spillegang. Afmeting: H 40 x B 15 x L 17 cm. In goede staat.

Antieke vuurvergulde pendule, 1820
Resultaat: 1.150 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule. Circa 1820. Air du Troubadour. Klokkast behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 46 x 35 x 13 cm. In goede staat.

Antieke Ansonia pendule, 1900
Resultaat: 850 EUR

Antieke Ansonia mysterieuze pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Compositie metaal. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Art Nouveau klokkkenstel
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Franse gesigneerde natuurstenen pendule stel met vernikkelde bronzen figuren. Door Georgij Dmitrievic Lavrov. Circa 1930. 1895 - 1991. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 36 x 4...

Franse portaal pendule, 1800
Resultaat: 750 EUR

Grote zware antieke Franse Louis Seize portaal pendule van zwart marmer. Circa 1800. Chopin a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Twee applicaties zijkanten missen. Afmeting: 46 c...

Antieke Charles Dix klok, 1840
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse bronzen Charles Dix portaalklok met waterval automaat. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Automaat, draai naar glazen spiraal niet. Eén pootje niet origineel....

Vuurvergulde pendule, 1840
Resultaat: 650 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Circa 1840. Vrouw met boeken, ranken en putti. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 34 x 15 cm. In goede staat.

Franse molenpendule, 1890
Resultaat: 650 EUR

Antieke Franse vernikkelde molenpendule met halfuur-slag en molen automaat. wieken bewegen, Slinger mist. Circa 1890. Afmeting: 43 cm. Verder in goede staat.

Antieke Franse boulle pendule
Resultaat: 650 EUR

19e Eeuwse Franse boulle pendule. Religieus. Met schildpad en koper-inleg, zijkanten restbeschildering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 54 cm. In goede staat.

Franse klok
Resultaat: 550 EUR

19e Eeuwse Franse klok met emaille wijzerplaat. Met kwartierslag op drie bellen. Groot uurwerk. 40x17x24cm. In goede staat.

Porseleinen Imari klok, 1880
Resultaat: 425 EUR

19e Eeuws Japans Imari porseleinen pendule met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Louis Seize uurwerk
Resultaat: 425 EUR

Groot 18e eeuws Frans Louis Seize pendule uurwerk met kwartier-slag op twee bellen en datum aanduiding. Alle functies getest. Afmeting: Ø 16,5 x 10 cm. inbouwlengte. In goede staat.

Antieke palet klok, 1880
Resultaat: 425 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen palet klok met stil uurwerk. Circa 1880. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Regulateur, 1880
Resultaat: 400 EUR

Grote antieke Weense Gustav Becker drie-gewichten regulator met kwartier-slag. Circa 1880. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Franse vergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen armaturen en putti. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Bel niet origineel. Afmeting: H 35 cm In goede staat.

Franse datumpendule, 1880
Resultaat: 350 EUR

Antieke houten geëboniseerde Franse datumpendule met doorlopende kalender, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Alle functies getest. Afmeting: 44 x 32 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Augenwender klok
Resultaat: 325 EUR

Antieke Amerikaanse gietijzeren Augenwender klok met originele polychromie. Mechanisme in buik. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.