Germ de Jong, 1938. 1886 - 1967. Vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Zwart. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht Katwijk met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Otto Coenders. 1883 - 1952. Kruik met bloemen. Dure lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 65 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse School. Verso Backhuysen. Mogelijk A.H. Bakhuyzen. Panoramisch wintergezicht met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 6 x 9 B cm. In goede staat.
Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Figuren met vrachtslede op ijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Otto Kirchner. 1887 - 1960. Münchener Schule. Wijnkelder met monniken bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Willem Heinecke. 1895 - 1978. Hollands landschap met koeien en melkende boer. Oudere bedoeking. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.