Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren kluwenmandje
Resultaat: 100 EUR

Zilveren kluwenmandje, 800/000, rond met spijlen en een rand met figuren op paarden en lauwerkransen. MT.: Bruckmann & Söhne, Heilbronn. ø12x17cm. ca 150 gram. In goede staat

10 Dieren zilveren miniaturen
Resultaat: 110 EUR

Zilveren miniaturen, 925/000, jachttafereel, met 3 paarden met ruiters en 7 miniaturen met honden. 4x1,5x4cm en 1,8x1x1,2cm. totaal ca 85 gram. in goede staat.

6 Paarden, zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot met zes zilveren paarden, 925/000. Drie staande paarden en drie veulens. Gevuld met gips. Totaal gewicht ca 177 gram. 30-77 mm. In goede staat

Gouden vingerhoed
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden vingerhoed, 585/000, met gepointilleerde bewerking versierd met een bloemenrand en een schild. 16x25mm. ca 4 gram. Iets uit model.

Zilveren bestek
Resultaat: 500 EUR

Zilveren bestek, 800/000, 6 persoons, met tafelvorken, -lepels en messen en dessertvorken, -lepels en messen, model Chippendale. Totaal gewicht, zonder messen ca 1200 gram. 18-24cm. En een lepel, 925/...

Karaffenset op zilveren tablet
Resultaat: 100 EUR

Kristallen karaffen set op zilveren tablet, 925/000, Twee bolle geslepen karaffen met stop geplaatst op een rechthoekig tablet versierd met een rand met Franse lelies en palmetten en twee houders uit ...

Zilveren set op dienblad
Resultaat: 475 EUR

Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, Art Deco. Theekan, melkkan en suikerpot met een bolmodel voorzien van houten grepen en een driedubbele filetrand. Het servies is geplaatst op een ovaal zilve...

Zilveren fotolijst
Resultaat: 170 EUR

Zilveren fotolijst, 800/000. Gecontourneerde rechthoekig opengewerkte fotolijst rijkelijk versierd met bloemen. Bekroond met en strik. 18x29cm. Voorzien van velours achterzijde. In zeer goede staat

Zilveren bonbonschaal
Resultaat: 110 EUR

Zilveren bonbonschaal, 925/000, ovaal model met gezaagd spijlen en golvend patroon. Op ovale voet, de rand is voorzien van een opgesoldeerde parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Voorschot...

Zilveren theeservies
Resultaat: 350 EUR

Zilveren theeservies, 835/000, met parelrand, bestaand uit een theekan, melkkan en suikerbak met scharnierend hengsel. MT.: A.Presburg & Zoon, Haarlem. jl.:z:1959. De melkkan en suikerbak zijn geplaat...

Zilveren mand
Startprijs 600 EUR

Fraaie zilveren mand, 800/000, in de vorm van een hengselmand met aan één zijkant een opgeschroefd applique met bladdecor. 24x16x25cm. ca 812 gram. In goede staat

Reishorloge in zilveren houder
Resultaat: 100 EUR

Reishorloge in een houder met zilver, 925/000. Geelmetalen reishorloge, T.W. Russell Woking in een lederen houder met zilveren voorkant voorzien van een monogram, afgesleten. Glas van het horloge zit ...

Zilveren jardiniere
Startprijs 350 EUR

Zilveren jardiniere, 833/00, met blauw glazen binnenbak. Ovale opengewerkte schaal versierd met guirlandes en medaillons. Voorzien van gezaagde en parelrand. 2x gebroken bij guirlande. jl.: vermoedeli...

Zilveren mosterpot
Startprijs 200 EUR

Zilveren mosterdpot, 800/000, met blauw glazen binnenpotje. Mosterdpotje gezaagd met ovalen en versierd met guirlandes met strikken en medaillons. Voorzien van scharnierend deksel met guirlandes. Het ...

Zilveren tabakspot, 1845
Resultaat: 350 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, op houten basement. Rechthoekig gecontourneerde tabakspot voorzien van ribben en versierd met gegraveerde elementen en bolle knop. MT.: W.Schutter, Groningen, jl.:L:1845. ...

Karaf met zilverwerk, 1930
Startprijs 185 EUR

Kristallen Art Deco karaf met zilveren rand. Circa 1930. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Zilveren jat
Startprijs 160 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met een leeuw, joods kruis met turkoois en bladeren. De jat is bekroond met een fazant. Lengte 34 cm. Russisch. ca 54 gram. Enkele deukjes, verder in goede staat

Antieke inktpot, 1880
Startprijs 250 EUR

Grote antieke plated messing inktpot met Arabieren. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 18 x 22 x 10 cm. In goede staat.

Zilveren theedoos
Startprijs 340 EUR

Zilveren theedoos, rechthoekig model met afgeronde hoeken en 2 bewerkte randen, geplaatst op 4 bolpoten. Bovenop het scharnierende deksel zit een opgesoldeerde afbeelding van een figuur met harp buite...

Zilveren schaal
Resultaat: 190 EUR

Zilveren schaal, 812/000, opengewerkt ovaal model met krullen en druivenranken, geplaatst op 4 bolpoten. In het midden van de schaal zit een verguld element voorzien van een wapengravure met tekst: La...

Zilveren schaal
Resultaat: 250 EUR

Zilveren schaal, 800/000, openwerkt ovaal model versierd met floraal decor met hartvormige cartouches voorzien van putti. 40x27x6cm. ca 470 gram. In goede staat

Cassette met zilveren viscouvert, 6 persoons
Resultaat: 500 EUR

Cassette met zilveren viscouvert, 833/000, model Haags lof, met 6 visvorken en -messen. MT. A.J. Driessen, Schoonhoven/Utrecht jl.: S: 1928. 17-21cm. Totaal ca 600 gram. In zeer goede staat

Empire theepot, zilver
Resultaat: 300 EUR

Zilveren theepot, 934/000, Empire. Schuitvormige theepot versierd met filetranden en voorzien van een houten greep en houten knop op het deksel.. 26x9x16cm. MT.: P.H. la Ruelle, Amsterdam, jl.:a:1807-...

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 110 EUR

Zilveren dekseldoos, 830/000, gecontourneerd rechthoekig model rijkelijk versierd met kwabben, krullen, bloemen en cartouchen. Geplaatst op 4 gekrulde pootjes. Voorzien van een scharnierend deksel ver...