Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-  

Veiling vanaf donderdag 22 oktober 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3031 Resultaten
Verkocht
Zilveren koektrommel
1
Zilveren koektrommel

Resultaat:

350 EUR

Zilveren pronkschaal
2
Zilveren pronkschaal
Startprijs 950 EUR
Verkocht
Schenkkan met zilveren montuur
3
Schenkkan met zilveren montuur

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren eend
4
Zilveren eend

Resultaat:

675 EUR

Verkocht
Zilveren inktstel
5
Zilveren inktstel

Resultaat:

4.250 EUR

Zilveren danser
6
Zilveren danser
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren nootmuskaat rasp
7
Zilveren nootmuskaat rasp

Resultaat:

300 EUR

Gouden beursje
8
Gouden beursje
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Uitgebreid zilveren bestek met messen
9
Uitgebreid zilveren bestek met messen

Resultaat:

925 EUR

Zilveren schaal
10
Zilveren schaal
Startprijs 200 EUR
2 Zilveren strooiers
11
2 Zilveren strooiers
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren rozenwater sprenkelaar
12
Zilveren rozenwater sprenkelaar

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Twee antieke zilveren kandelaars
13
Twee antieke zilveren kandelaars

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren kandelaar
14
Zilveren kandelaar

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Zilveren roomstel, Robbe & Berking
15
Zilveren roomstel, Robbe & Berking

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Zilveren strooier
16
Zilveren strooier

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren kardinaals kruis
17
Zilveren kardinaals kruis

Resultaat:

250 EUR

Zilveren tabakspot
18
Zilveren tabakspot
Startprijs 150 EUR
Zilveren brandewijnkom, 1819
19
Zilveren brandewijnkom, 1819
Startprijs 680 EUR
Verkocht
Zilveren brandewijnkom
20
Zilveren brandewijnkom

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Grote zilveren miniatuur, koets
21
Grote zilveren miniatuur, koets

Resultaat:

200 EUR

Zilveren dienblad
22
Zilveren dienblad
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren servies
23
Zilveren servies

Resultaat:

250 EUR

Houten kast met groot zilveren bestek
24
Houten kast met groot zilveren bestek
Startprijs 2.500 EUR