Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

C. Artz, Eendenfamilie langs waterkant
Resultaat: 750 EUR

Constant Artz. 1870 - 1951. Eenden familie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

A. Arnegge, Duits landschap met herder en vee
Startprijs 200 EUR

A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.

A.J. Zwart, Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond
Resultaat: 400 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

T.K. Soper, Engels landschap
Startprijs 450 EUR

T.K. Soper. Engelse School. 19e Eeuw. Waarschijnlijk Thomas James Soper. 1836 - 1890. Engels landschap met figuur en pakezel langs rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 35 x B 28 cm. In goede staat.

David Schulman, Hollands wintergezicht
Startprijs 550 EUR

David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Jan Burssens, Abstracte compositie
Resultaat: 700 EUR

Jan Burssens, 1966. 1925 - 2002. Abstracte compositie met zandtechniek. Acryl op linnen. Afmeting: H 75 x B 110 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Bouwput Den Haag
Resultaat: 480 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Delftshaven Rotterdam
Resultaat: 1.100 EUR

Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Delftshaven Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 77 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam
Resultaat: 400 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Bloemenmarkt Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startprijs 1.250 EUR

Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.

de Koningh, Hollands zonnig landschap met koeien
Resultaat: 1.300 EUR

Arie Kelting de Koningh. 1815 - 1867. Hollands zonnig landschap met koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 42 cm. In goede staat.

P.D. v.d. Bergh, Hollands havengezicht
Resultaat: 500 EUR

Pieter Daniel van der Burgh. 1805 - 1879. Hollands havengezicht met zijboten, stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27,5 x B 34 cm. In goede staat.

Italiaans Barok schilderij, Vrouwe met Heilig kruis
Startprijs 500 EUR

18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouwe met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat...

Rik Wouters, Liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 1.800 EUR

Rik Wouters. 1882 - 1916. Belgische School. Liggend vrouwelijk naakt. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 35 x B 48 cm. In goede staat.

A.M. Gorter, Landschap met korenschoven en berkenboom
Resultaat: 400 EUR

A.M. Gorter. Landschap met korenschoven en berkenboom. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 43 cm. In goede staat.

P.G. Vertin, Gezicht op Rouen
Startprijs 2.200 EUR

Petrus Gerardus Vertin. 1819 -1893. Gezicht op haven van Rouen met stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.

J.J. Destree, Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren
Resultaat: 2.750 EUR

J.J. Destree. 1827 - 1888. Zomers Hollands riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 27 cm. In goede staat.

J.E. Morel Fecit, Hollands ijsgezicht
Resultaat: 600 EUR

J.E. Morel Fecit. 1835 - 1905. Hollands ijsgezicht met figuren en stad op achtergrond. Amsterdam? Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28,5 cm. In goede staat.

2x J.J.C. Spohler, Wintergezicht + Zomers landschap
Resultaat: 7.500 EUR

Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler. Pendant. 1837 - 1922. Eén maal wintergezicht met ijspret en vele figuren. Eén maal zomers landschap met figuren in boot en windmolens. Olieverf op linnen. A...

A.J. Zwart, Strandgezicht Mallorca
Resultaat: 600 EUR

A.J. Zwart. 1903 - 1981. Strandgezicht Mallorca met visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Jan Strube, Stilleven met tinnen kan en fruit
Resultaat: 1.000 EUR

Jan Strube. 1961. 1892 - 1985. Stilleven met tinnen kan en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Schelpenvisser
Resultaat: 500 EUR

G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Twents coulissen landschap
Resultaat: 4.000 EUR

Ton Schulten, 1938 Ootmarsum. Twents coulissen landschap 1999. Kostprijs Hfl. 32.000,= Olieverf op linnen. Afmeting: H 200 x B 150 cm. Op dit schilderij is volgrecht van toepassing. In goede staat.

Henri Jacques Bource, Boerenmeisje geeft planten water
Resultaat: 2.250 EUR

Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.