46. Oktoberveiling 2020

Veiling op donderdag 22 oktober 2020 van 10:00

18e Eeuwse Luikse secretaire
Startprijs 350 EUR

18e Eeuws Luiks houtgepinde secretaire. Rococo met asymmetrisch snijwerk en origineel bronzen beslag. Sloten vervangen. Verder in zeer goede staat. Afmeting: 102x109x56cm.

Modern leren fauteuille
Resultaat: 50 EUR

Moderne lederen fauteuille met aluminium poten. Ongemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 66 x 62 cm. In goede staat.

Mahonie vitrinekast
Startprijs 300 EUR

Mahonie vitrinekast. Twee-deurs. Afmeting: 187 x 111 x 41 cm. In goede staat.

Eiken kist
Resultaat: 200 EUR

Hollandse bonheur
Startprijs 200 EUR

Chinese piedestal
Startprijs 120 EUR