Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 2 juli 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese schotel met Ming decor Ø 49,8 cm.
Resultaat: 600 EUR

Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.

Zeldzame 17e Eeuwse Chinese Wanli chocoladebeker
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Chinees kraakporseleinen Wanli hoge chocolade kop met bamboe/vogel decor. Haarlijn. Afmeting: H 7,6 x Ø 9,7 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Wanli schotel Ø 20,3 cm., 17e eeuw
Resultaat: 190 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen Wanli schotel met coulissen/sprinkhanen decor. Chip en haarlijn. Afmeting: Ø 20,3 cm. In goede staat.

Chinese schotel Ø 28,4 cm., 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuin decor. Kang Xi. Afmeting: Ø 28,4 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Chinees poseleinen dekselvaas met Familie Rose decors chicken gerestaureerd. Afmeting: 23 x Ø 9 cm. In goede staat.

4x Chinese kop + schotels
Resultaat: 600 EUR

Vier Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels met chicken decors. Afmeting: 4 x Ø 11,4 cm. In goede staat.

Grote Chinese Mei Ping-stijl vaas
Resultaat: 3.000 EUR

Grote Chinees porseleinen Mei Ping-stijl vaas met draken decor. Balustervormig. Bovenrand mogelijk gerestaureerd. Afmeting: 42 x Ø 29 cm. In goede staat.

4x Chinese kop en schotels
Resultaat: 225 EUR

Vier antieke Chinees porseleinen kop en schotels met karper/floraal decor. Eén schotel beschadigd. Afmeting: 6,5 x Ø 12 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese kop en schotels
Resultaat: 375 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Drie kopjes goed, drie kopjes chip, vijf schotes goed, één haarlijn. Met landschap/bamboe decor. Afmeting: 4 - 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese kommen
Startprijs 200 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met zotjes decor. Haarlijnen. Afmeting: 7 x Ø 14,3 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese gemberpot
Startprijs 300 EUR

Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Chinese stoelen
Startprijs 500 EUR

Twee Chinese houtgestoken stoelen met paradijsvogel/floraal snijwerk + parelmoer inlegwerk. Afmeting: 110 x 74 x 65 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen lachende Boedha met bodemmerk. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 500 EUR

Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.

2x Chinese vazen
Resultaat: 700 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen. 19e Eeuw. Trompetvormig en met Hocker decors. Afmeting: 25.5 x Ø12.2 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas
Resultaat: 7.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 55 x Ø 35 cm. In goede staat.

5-Delig Chinees kaststel
Resultaat: 900 EUR

Vijf-delig Chinees 19e eeuws Kang Xi-stijl kaststel met vier tekens bodemmerk en paradijsvogel decor. Eén deksel zit vast, twee vazen haarlijn hals, minimale chips. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

Zeldzame antieke Chinese schotel Ø 34,1 cm.
Startprijs 1.000 EUR

Grote zeldzame antieke Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Chinees nieuwjaarfeest decor met draken, figuren, lampionnen et cetera. Haarlijn 3 cm. Afmeting: Ø 34,1 cm. In goede staat.

Antieke wierookbrander
Resultaat: 200 EUR

Antieke bronzen Chinese wierookbrander met gegraveerde symbolen en wortelnoten gesneden console. Antieke reparatieplek. Circa 1500 of ouder? Afmeting: 9,8 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 325 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese vaas
Resultaat: 650 EUR

17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Resultaat: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met vlinder/vogel/floraal en goud decor. Beide vazen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 30,5 cm. In redelijke staat.

17e - 18e Eeuws Chinees Kang Xi schotel Ø 27,5 cm.
Resultaat: 350 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.