Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

45. Juliveiling 2020

AD-  

Veiling vanaf donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
2974 Resultaten
Kavel: 7569

Oude Chinese plaquette

Startprijs 700 EUR

Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.


Kavel: 7568

2x Oosters/Chinees porselein

Startprijs 50 EUR

Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7567

2x Gemerkte Chinese vazen

Startprijs 160 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen met bodemmerk, floraal/vogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 32 x ø 14 cm. In goede staat.


Kavel: 7566

Chinese hocker

Resultaat: 120 EUR

Chinese houtgestoken hocker met bamboe decor en marmeren blad. eind 19 e Eeuw. Afmeting: H 60 x Ø 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7565

3x Imari (divers)

Resultaat: 35 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein met floraal decor. Bestaande uit: Grote schaal, gekramd. Twee borden, goed. Afmeting: 25 - ø 30 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7564

3x Imari porselein

Resultaat: 50 EUR

Drie delen 19e eeuws Imari porselein. Floraal/goud decor. Bestaande uit: Kom, goed. Twee gecontourneerde schalen. Eén bakfoutje. Afmeting: 14 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 7563

4x Imari (divers)

Resultaat: 50 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein. Bestaande uit: Wierookbrander (Koro), goed. Set vazen, haarlijn. Pijpvaas met draak. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 7562

Chinese dekseldoos

Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen dekseldoos met pioenrozen/vlinder decor + zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 8 x Ø 15 cm. In goede staat.


Kavel: 7561

2x Japans of Chinees porselein

Resultaat: 50 EUR

Twee maal Japanse of Chinese porseleinen kop en schotels + deksel. Met Familie Rose vogel decor. Eén schotel heel. Eén schotel haarlijn. Twee kopjes goed. Eén deksel goed. Bodemmerken. Afmeting: 9 - 1...


Kavel: 7560

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.

Startprijs 100 EUR

Grote 19e eeuwse Japans porseleinen schotel met vogels/bloesemtak decor. Afmeting: ø 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7559

18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot

Startprijs 200 EUR

18e Eeuwse Chinese of Japanse porseleinen bloempot met tuin/vlinder decor. Afmeting: 16 x ø 20 cm. In goede staat.


Kavel: 7558

Lotje Chinees porselein (9x)

Resultaat: 250 EUR

Lot Chinees porselein (9x). 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 1x Familie Rose capucijner bord, randschade. 3x Schotels, chips en/of haarscheur. 5x Kopjes, chips of beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In mat...


Kavel: 7557

6x Chinese kopjes

Startprijs 70 EUR

Zes Chinees porseleinen rijstwijn cups met landschap decor en goudrand. Met binnenin diverse figuren decors. Afmeting: ø 5 cm. In goede staat.


Kavel: 7556

2x Imari schalen

Startprijs 20 EUR

Twee Imari porseleinen schalen met paradijsvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 3,5 x ø 19 cm. In goede staat.


Kavel: 7555

Chinese kom

Startprijs 35 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen kom met Familie Verte decor. Afmeting: 6,5 x ø 16,5 cm. In goede staat.


Kavel: 7554

17e Eeuwse Kang Xi schotel

Resultaat: 130 EUR

Grote 17e eeuwse Kang Xi sierschotel met zilveren beugel. Gemerkt. Haarlijn. Afmeting: ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7553

Antiek Chinees Yixing theepotje

Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje met bloesemtak decor + merktekens. Chips deksel. Afmeting: 10 x 18 x 9 cm. In goede staat.


Kavel: 7552

Antieke Chinese penselenpot

Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken bamboe penselenpot met landschap/figuren decor. Krimpnaad. Afmeting: 22,5 x ø 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 7551

2x China-Japan

Resultaat: 20 EUR

Twee maal China/Japan. Eén 19e eeuwse Imari schotel. Eén Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.


Kavel: 7550

2x Chinese vazen

Resultaat: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met pioenrozen decor en poedergoud glazuur. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.


Kavel: 7549

Oude Chinese celadon wierookbrander

Startprijs 30 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.


Kavel: 7548

4 Delen div. China/Japan

Startprijs 50 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 7547

Chinese porseleinen vaas

Startprijs 30 EUR

Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.


Kavel: 7546

Chinese bronzen vaas

Startprijs 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.