45. Juliveiling 2020

Veiling vanaf donderdag 2 juli 2020 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
2974 Resultaten
Oude Chinese plaquette
7569
Oude Chinese plaquette
Startprijs 700 EUR
2x Oosters/Chinees porselein
7568
2x Oosters/Chinees porselein
Startprijs 50 EUR
2x Gemerkte Chinese vazen
7567
2x Gemerkte Chinese vazen
Startprijs 160 EUR
Chinese hocker
7566
Chinese hocker

120 EUR

3x Imari (divers)
7565
3x Imari (divers)

35 EUR

3x Imari porselein
7564
3x Imari porselein

50 EUR

4x Imari (divers)
7563
4x Imari (divers)

50 EUR

Chinese dekseldoos
7562
Chinese dekseldoos
Startprijs 250 EUR
2x Japans of Chinees porselein
7561

50 EUR

19e Eeuwse grote Japanse schotel ø 37 cm.
7560
Startprijs 100 EUR
18e Eeuwse Chinese of Japanse bloempot
7559
Startprijs 200 EUR
Lotje Chinees porselein (9x)
7558
Lotje Chinees porselein (9x)

250 EUR

6x Chinese kopjes
7557
6x Chinese kopjes
Startprijs 70 EUR
2x Imari schalen
7556
2x Imari schalen
Startprijs 20 EUR
Chinese kom
7555
Chinese kom
Startprijs 35 EUR
17e Eeuwse Kang Xi schotel
7554
17e Eeuwse Kang Xi schotel

130 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje
7553
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese penselenpot
7552
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 40 EUR
2x China-Japan
7551
2x China-Japan

20 EUR

2x Chinese vazen
7550
2x Chinese vazen

60 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander
7549
Startprijs 30 EUR
4 Delen div. China/Japan
7548
4 Delen div. China/Japan
Startprijs 50 EUR
Chinese porseleinen vaas
7547
Chinese porseleinen vaas
Startprijs 30 EUR
Chinese bronzen vaas
7546
Chinese bronzen vaas
Startprijs 50 EUR