Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Louis Philippe armleunstoelen
Resultaat: 150 EUR

Twee 19e eeuwse notenhouten armleun voltaires met goede moderne stoffering. Louis Philippe. Afmeting: 100 x 70 x 81 cm. In goede staat.

Antieke bonheur, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.

18e Eeuwse antieke eiken kist
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse eiken koloniale kist met origineel slot. Afmeting: 44 x 83 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Hollandse chiffonnier, 1820
Resultaat: 150 EUR

Hollandse eikenhouten chiffonniere met origineel ringbeslag. Circa 1820. Afmeting: 160 x 100 x 53 cm. In goede staat.

Vergulde Louis Seize-stijl piedestal
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuwse vergulde houten piedestal in Louis Seize-stijl. Afmeting: H 143 cm. In goede staat.

2x Eiken medicijnkastjes
Resultaat: 150 EUR

Twee medicijnkastjes van eikenhout, twee-deurs met laden. Gründerzeit Duitsland. Circa 1880. Afmeting: H 70 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws Hindelopen scheepskastje
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Hollands Hindelopen beschilderd Biedermeier scheepskastje. Dubbelzijdig met lade en deurtje. Circa 1870. Afmeting: 76 x 38 x 90 cm. In goede staat.

Art Deco-stijl boekenkast
Resultaat: 140 EUR

Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.

Notenhouten schrijfbureau
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.

Hollandse Barok secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kussenkast
Resultaat: 140 EUR

Hollandse eikenhouten Neo Renaissance één-deurs kussenkast met bolpoten. Circa 1880. Afmeting: 165 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse hangvitrine
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.

Schommelstoel (iepenhout)
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse iepenhouten schommelstoel. Afmeting: 90 x 70 x 50 cm. In goede staat.

Antieke Franse bijzettafel, 1900
Resultaat: 135 EUR

Antieke Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en vergulde ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 77 x 31 ø cm. In goede staat.

Mahonie etageretafel
Resultaat: 130 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten etagiere tafel met gecontourneerde bladen en houtgestoken voet. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 73 x 63 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken laden commode
Resultaat: 125 EUR

Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.

Duitse naaitafel, 1880
Resultaat: 125 EUR

Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met wortelnoten binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 80 x 50 x 40 cm. In zeer goede staat.

Engelse naaitafel
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuwse zeldzame Engelse palissanderhouten naaitafel met intarsia en 3-spant voet. Octagonaal. Afmeting: 73 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1900
Resultaat: 125 EUR

Antieke houten piedestal in marmer-look. Circa 1900. Afmeting: H 106 cm. In goede staat.

4x Engelse mahonie stoelen
Resultaat: 120 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met petit point bekleding. Afmeting: 90 x 54 x 44 cm. In goede staat.

Hollandse Empire commode, 1820
Resultaat: 120 EUR

Hollandse eikenhouten Empire commode met vier laden. Afmeting: 102 x 49 x 95 cm. In goede staat.

Engelse hangoor-tafel, 1800
Resultaat: 120 EUR

Vroeg Engelse mahoniehouten hangoor-tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 71 x 96 x 112 cm. In goede staat.

Antieke Engelse boekenmolen
Resultaat: 120 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia bovenop. Circa 1900. Afmeting: 68 x 46 x 47 cm. In goede staat.

Mechelse eiken vitrinekast
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Mechelse eiken vitrinekast met fruitdecor en leeuwenkoppen. Circa 1870. Afmeting: 142 x 80 x 37 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Engels rolbureau
Resultaat: 110 EUR

Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.

Antiek Frans damesbureau, 1890
Resultaat: 110 EUR

Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.

4x Antieke Franse stoelen
Resultaat: 110 EUR

Vier antieke Franse eikenhouten gestoken stoelen met ranken decor en velours stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 55 x 36 cm. In goede staat.

Louis Seize damesbureau
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Seize damesbureau met bandintarsia. Afmeting: 76 x 90 x 47 cm. In goede staat.

Eiken dekenkist, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met gestoken panelen. Renaissance. Afmeting: 72 x 118 x 57 cm. Slot mist, verder in goede originele staat.

Duitse speeltafel, 1890
Resultaat: 110 EUR

Duitse notenhouten Gründerzeit speeltafel met snijwerk. Circa 1890. Afmeting: 77 x 82 x 98 cm. In zeer goede staat.

19e Eeuwse Franse spiegel
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse Franse stucwerk spiegel met putti, guirlandes en dubbel facet geslepen spiegel. Circa 1870. Oudere restauratie. Afmeting: H 120 x B 70 cm. In goede staat.

Oosterse salontafel
Resultaat: 105 EUR

Oosterse teakhouten salontafel met floraal snijwerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 100 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse vitrine opzetkast
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.

19e Eeuws voetenbankje
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws notenhouten voetenbankje met snijwerk en velours stoffering. Afmeting: 50 x 66 x 40 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten wandvitrinekast. Afmeting: 92 x 85 x 18 cm. In goede staat.

4-Delige min-tafelset
Resultaat: 100 EUR

Vier-delige 19e eeuwse handbeschilderde mini-tafelset met bloemen decor. Afmeting: 65 - 72 cm. In goede staat.

Franse boeren wijnspinde
Resultaat: 100 EUR

Oude Franse boeren wijnspinde. Antiek hout. Mooie patina. Afmeting: 157 x 72 x 37 cm. In goede staat.

Mahonie tafel, 1870
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1870. Oudere restauraties. Afmeting: 72 x 115 cm. In redelijke staat.

4x Rococo-stijl stoelen
Resultaat: 100 EUR

Vier antieke notenhouten Rococo-stijl stoelen met goede velours stoffering. Circa 1900. Afmeting: 92 x 40 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. Afmeting: 74 x 83 x 49 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten naaitafel met mooi binnenleven en wolhouder. Afmeting: 73 x 49 x 40 cm. In goede staat.

Antiek dienblad op klapstel, 1880
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Duits Gründerzeit dienblad op klapstel. Circa 1880. Afmeting: 85 x 80 x 50 cm. In goede staat.

Macassar Art Deco-stijl salontafel
Resultaat: 100 EUR

Macassar Art Deco-stijl salontafel. Circa 1930. Afmeting: 52 x 80 cm ø. In goede staat.

Tafel Engelse stijl
Resultaat: 100 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Antieke eiken naaitafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten naaitafel. Circa 1900. Afmeting: 74 x 72 x 44 cm. In zeer goede staat.

Oosterse piedestal
Resultaat: 100 EUR

Oosterse houtgestoken piedestal met olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antieke eettafel van teakhout, 1900
Resultaat: 90 EUR

Grote antieke teakhouten eettafel. Circa 1900. Afmeting: 80 x ø 140 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel, 1870
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier spiegel. Circa 1870. Afmeting: H 128 x B 58 cm. In goede staat.

Oosterse kampferkist
Resultaat: 90 EUR

Oosterse houtgestoken kampferkist met rondom figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 76 x 38 cm. In goede staat.

Antieke theetafel
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten theetafel met lade, bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 73 x 73 x 50 cm. In goede staat.

Oosterse bijzettafel
Resultaat: 90 EUR

Houtgestoken Oosterse teakhouten bijzettafel in trommelvorm. Krimpnaad. Afmeting: 58 x ø 60 cm. In redelijk/goede staat.

Massief eiken salontafel
Resultaat: 90 EUR

Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1880
Resultaat: 90 EUR

Antieke donker gebeitste piedestal. Circa 1880. Afmeting: 112 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Antieke rooktafel, 1930
Resultaat: 90 EUR

Antieke kopergeslagen rooktafel. Circa 1930.met daarop 2 messing dekseldoosjes, Afmeting: 60 x ø 61 cm. In goede staat.

19e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 85 EUR

19e Eeuwse Hollandse Neo Renaissance dekenkist met snijwerk. Afmeting: 76 x 110 x 57 cm. In goede staat.

Engelse tiltop-tafel
Resultaat: 85 EUR

Vroeg 19e eeuwse kleine Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x 42 x 56 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke notenhouten gestoken spiegel met facet slijpsel. Circa 1900. Afmeting: 99 x 97 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Engelse pianokruk, 1900
Resultaat: 85 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk. Circa 1900. Afmeting: 47 x ø 34 cm. In goede staat.

Houten zuil
Resultaat: 80 EUR

Houten bloemenzuil. Eind 19e eeuw. Balustervormig met ronde sokkel op drie pootjes. Afmeting: H 123 cm.

17e - 18e Eeuwse eiken kist
Resultaat: 80 EUR

17e - 18e Eeuwse eikenhouten kist met snapslot. Geen sleutel. Afmeting: 50 x 118 x 57 cm. In goede staat.

Schrijftafel met wangen, 1870
Resultaat: 80 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten schrijftafel met lade en wangen. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 70 x 60 x 98 cm / 70 x 60 x 148 cm. In goede staat.

Boekenkast met schuifdeuren
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten boekenkast met schuifdeuren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 89 x 48 x 114 cm. In goede staat.

19e Eeuwse wortelnoten theetafel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten theetafel met bronzen beslag. Afmeting: 72 x 78 x 50 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl fauteuil
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl fauteuil van notenhout, met goede stoffering. Afmeting: 96 x 67 x 80 cm. In goede staat.

Engelse armleunstoel
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met petit point stoffering. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Antieke kist, 1900
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten gotische-stijl kist met snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 60 x 42 x 99 cm. In goede staat.

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde spiegel met snij en stucwerk. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 157 x B 64 cm. In goede staat.

Trumeau (koloniaal)
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1915
Resultaat: 80 EUR

Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: 76 x 78 x 42 cm. In goede staat.

Eiken theekastje
Resultaat: 80 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met facet geslepen glas en afneembaar dienblad. Circa 1915. Afmeting: 71 x 66 x 44 cm. In goede staat.

Hoekvitrine+kapstok
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse eikenhouten hoekvitrinekast met Hindelopen beschilderde kapstok. Afmeting: 70 x 57 x 32 cm. / 30 x 110 x 10 cm. In goede staat.

Antiek vitrinekastje, 1930
Resultaat: 75 EUR

Antiek eikenhouten vitrinekastje. Circa 1930. Afmeting: 61 x 42 x 60 cm. In goede staat.

Antiek oorfauteuil
Resultaat: 75 EUR

Antiek 19e eeuws mahoniehouten oorfauteuil met goede velours stoffering. Afmeting: 120 x 48 x 86 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode
Resultaat: 70 EUR

Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.

Franse bijzettafel , 1900
Resultaat: 70 EUR

Franse mahoniehouten bijzettafel met vergulde bronzen monturen en roodbruin gecontourneerd marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: H 75 x ø 46 cm. In goede staat.

Theekastje met afneembaar blad
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten theekastje met afneembaar presenteerblad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1880
Resultaat: 70 EUR

Antieke notenhouten piedestal. Circa 1880. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Antieke Engelse bijzettafel, 1900
Resultaat: 70 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. Circa 1900. Afmeting: 66 x 60 x 45 cm. In goede staat.

Antieke commode, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten gebogen commode op hoge poten. Met messing beslag. Circa 1900. Afmeting: 75 x 34 x 52 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafel, 1870
Resultaat: 60 EUR

Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Engelse toiletspiegel
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met opbergvak. Achterste pootjes missen. Verder in goede staat. Afmeting: 80 x 80 x 30 cm.

2x Eiken piedestals
Resultaat: 60 EUR

Twee eikenhouten piedestals. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 - 64 cm. In goede staat.

Gestoken spiegel op standaard
Resultaat: 60 EUR

Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1880
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten gestoken Renaissance-stijl kapstok met leeuwenkoppen. Circa 1880. Afmeting: 42 x 120 x 13 cm. In goede staat.

Engelse butlertray, 19e eeuw
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten butlertray/hoeketagiere met lade. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.

19e Eeuwse Hollandse wandvitrine
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse eikenhouten Hollandse Barok-stijl wandvitrine. Afmeting: 75 x 69 x 23 cm. In goede staat.

Louis Quinze-stijl armleunstoel + voetenbank
Resultaat: 55 EUR

Oude Louis Quinze-stijl armleunstoel met voetenbank. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 62 cm. In goede staat.

Louis Seize-stijl rolluikkastje, 1900
Resultaat: 55 EUR

Mahoniehouten Louis Seize-stijl rolluikkastje. Circa 1900. Afmeting: 72 x 66 x 42 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast, 19e eeuw
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast met opstand, kroon, marmeren blad, en heel apart... met twee schuifdeuren! Circa 1860. Afmeting: 180 x 120 x 50 cm. In redelijke staat.

Louis Seize-stijl commode, 1900
Resultaat: 50 EUR

Louis Seize-stijl commode. Gefineerd. Circa 1900. Afmeting: 95 x 120 x 64 cm. In goede staat.

19e Eeuwse voltaire
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met goede velours stoffering. Afmeting: 97 x 70 x 64 cm. In goede staat.

Spiegel met adelaar, 84 x 46 cm
Resultaat: 50 EUR

Mahonie spiegel met adelaar. Midden 20e eeuw. Met geschulpte wandplaat en goudkleurige adelaar versierd. Afmeting: H 84 x B 46 cm. In goede staat.

Antieke Engelse spiegel
Resultaat: 50 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 72 x B 94 cm. In goede staat.

Antieke Gründerzeit penantkast, 1880
Resultaat: 45 EUR

Antieke Duitse Gründerzeit notenhouten penantkast. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 80 cm. In goede staat.

Eiken Gründerzeit armleunstoel, 1880
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten Gründerzeit armleunstoel. Circa 1880. Afmeting: 124 x 66 x 58 cm. In goede staat.

Italiaanse commode met intarsia
Resultaat: 40 EUR

Italiaanse ingelegde Barok-stijl commode met drie lades. Floraal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 64 x 32 cm. In goede staat.