Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

10-Delige glazen bowlstel
Startprijs 40 EUR

Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Glazen design stier
Resultaat: 45 EUR

Moderne design glazen stier in de stijl van Murano. Afmeting: 16 x 24 x 8 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Startprijs 50 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 15 cm. In goede staat.

Moderne glazen design vaas
Resultaat: 80 EUR

Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 17 cm. In goede staat.

Copier Leerdam cactuspot
Resultaat: 80 EUR

Blauw Graniver cactuspotje. Gemerkt Copier-Leerdam. Chipje voet. Afmeting: 6 cm. In redelijk/goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.

2x Glazen Carl Faberge kandelaren
Startprijs 100 EUR

Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

7x Antieke Roemers met spreuk
Startprijs 90 EUR

Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Oud/antiek kristal
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

8x Paperweight
Resultaat: 80 EUR

Acht oude glazen bollen. Paperweight. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere Murano. Enkele chips. Afmeting: ø 4,5 - 9 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke gegraveerde fles 1888
Startprijs 40 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.

Moderne sculptuur van glas
Resultaat: 35 EUR

Moderne glazen sculptuur in engelvorm. Kleur: roze-wit. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 27 x 7 cm. In goede staat.

3x Oude noppenglazen, 20e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.

Lot oud glas/kristal
Resultaat: 20 EUR

Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...

4x Antiek (draad)glas + zilver
Startprijs 50 EUR

Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.