Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Messing kaarskandelaren, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

2x bronzen Empire kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire, Charles Dix kaarskandelaren. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

2x Antieke Hollandse bronzen kandelaren, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke Hollandse bronzen kaarskandelaren. 17e -18e Eeuw. Afmeting: H 49,5 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 10 - ø 18 cm. In goede staat.

Koperen pannenset (6x)
Resultaat: 50 EUR

Zes-delige koperen pannenset. 20e Eeuw. Afmeting: ø 9 - ø 19 cm. In goede staat.

2x Empire-stijl wandkandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren, deels gebruneerd. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x 19e Eeuws koperwerk
Resultaat: 50 EUR

Twee maal 19e eeuws koperwerk. Bestaande uit: Bewerkte tondeldoos, Friese staartklok. Wandblaker. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.

Antieke viool + 2 strijkstokken
Resultaat: 70 EUR

Antieke viool met twee strijkstokken. Circa 1900. Afmeting: 56 - 73 cm. In goede staat.

Duitse Volksemfänger+koptelefoon
Resultaat: 135 EUR

Duitse W.O. II bakelieten Volksempfänger + koptelefoon Lorenz-Radio. Type VE 301 W. App nr.: 62597. Afmeting: 39 x 28 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Philips radio 815 A, 1936
Startprijs 60 EUR

Antieke Philips radio van bakeliet. Anno 1936. Type 815 A. Afmeting: 41 x 21 x 52 cm. In goede staat.

Ton Funk Violetta + Philips radio
Resultaat: 50 EUR

Twee oude radio's. Bakeliet. Eén maal Ton Funk Violetta 1955 + Philips 658 U 1946 - 1947. Afmeting: 36- 44 cm. In redelijke staat.

Zeldzame ronde platenspeler
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame ronde bakelieten platenspeler met lederen handvat. Hoedendoos grammofoon met versterker. Type 952A. 1933 - 1938. Afmeting: 20 x ø 26 cm. In goede staat.

Professionele Philips video camera VK4000
Startprijs 100 EUR

Professionele Philips video camera VK4000. Met portable V2000 recorder en losse tuner. In originele aluminium koffer met batterij, aansluitkabels + gebruiksaanwijzing. Afmeting: 41 x 53 x 32 cm. In go...

Antieke Philips luidspreker
Resultaat: 50 EUR

Antieke bakelieten Philips luidspreker. 1925 - 1928. Afmeting: 44 x ø 38 cm. In goede staat.

Antieke mandoline in koffer, 1920
Resultaat: 85 EUR

Antieke mandoline in latere koffer. Circa 1920. Afmeting: 67 x 22 x 28 cm. In goede staat.

3x Oude viool
Resultaat: 100 EUR

Drie oude kinder oefen-violen + tassen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere: Gewa + één maal China. Afmeting: circa L 48 cm. In goede staat.

Art Deco radio Siera 1947
Startprijs 50 EUR

Bakelieten Art Deco radio. Anno 1947. Door Siera. Afmeting: 30 x 42 x 19 cm. In zeer goede staat.

Oude/antieke viool
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Duitse viool. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke violen +strijkstok
Resultaat: 100 EUR

Drie oude/antieke violen + strijkstok. 20e Eeuw. Twee maal kopie Stradivarius. Afmeting: 54 x 76 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse sextant
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse sextant in bakelieten houder. A.M. Bubble sextant B.M. Mark IX Brit Pats etc. Henry Hughes & Son Ltd. Met boekje. WO II ? Afmeting: 26 x 22 x 20 cm. In goede staat.

3x Miniatuur schilderijen
Startprijs 60 EUR

Drie miniaturen in ovale messing lijsten. Deels geschilderd. Dimarcle en Hering. 20e Eeuw. Gesigneerd. Afmeting: H 43 x B 10 cm. In goede staat.

Antieke houten foto camera, 1920
Resultaat: 140 EUR

Antieke houten foto camera. Guy de Coral Co. Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

4x Antiek schildpad
Resultaat: 130 EUR

Vier maal antiek schildpad. Bestaande uit: Fotolijst, dekseldoos, portemonnee, visitekaartenhouder. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.