Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Roco H0: 43527 + 43216
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Motorwagen 43527, 491 001-4 en 1x Stoomlok met tender 43216, 2028, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43522 + 43428
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 43522, DB V200 040 en 1x E-lok 43428, DB BR 191, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63201 + 63472
Resultaat: 145 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Stoomlok met tender 63201, DB-AG 18 201 en 1x Diesellok 63472, NSB 3.641, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 63463.1 + 43612
Resultaat: 110 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 63463.1, SNCF 68508 en 1x E-lok 43612, FS 645.105, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 43427 + 43580
Resultaat: 80 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 43427, DB E91 en 1x Diesellok 43580, SBB Am 4/4 18463, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Antieke schildpad poppen
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke Duitse schildpad/celluloid poppen. Circa 1930 - 1940. Eén maal Minerva nr. 4. Eén maal schildpad nr. 42. Afmeting: 31 - 39 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Lot oud houten speelgoed. Circa 1950. Onder andere: Trein, paard. Afmeting: 11 - 33 cm. In goede staat.

Lot houten speelgoed, 1950
Startprijs 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Circa 1950. Bestaande uit: Vrachtwagen, S.I.O. Holland, tracktor, paard, eend. Afmeting: 13 - 33 cm. In goede staat.

Antieke kinderwagen , 1900
Resultaat: 80 EUR

Mooie grote antieke kinderwagen met gaaf vlechtwerk, hoge wielen, bladveren en lederen kap. Circa 1900. Afmeting: 137 x 116 x 57 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Resultaat: 30 EUR

Groot lot oud houten kinderspeelgoed. Divers. Circa 1950 - 1970. Afmeting: 10 - 30 cm. In goede staat.

Doos houten speelgoed
Startprijs 20 EUR

Lot oud houten kinderspeelgoed. Bestaande uit: Twee maal kar, twee maal paard. Circa 1950 - 1980. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.

2x Oud Duits speelgoed
Resultaat: 20 EUR

Twee maal oud Duits blikken speelgoed. Eén maal kletteraffe (klimaapje), Tom Lehmann, nr. 883, één arm los. Eén maal D.R.G.M. Germany, kussende figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Solido speelgoed
Resultaat: 60 EUR

Groot lot militair Solido ijzeren speelgoed + soldaten. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Antieke blikken kindernaaimachine, 1915
Startprijs 25 EUR

Antieke Duitse Jugendstil blikken speelgoed kindernaaimachine. Circa 1915. Gave lithografie. Gemerkt Casige, West Germany. Afmeting: 18 x 20 x 11,5 cm. In goede staat.

3x Oud Diecast speelgoed
Startprijs 50 EUR

Drie maal oud Diecast speelgoed. Gietijzer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 40 cm. In goede staat.

2x Oud blikken speelgoed
Resultaat: 35 EUR

Twee maal oud blikken speelgoed. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Kanon, rijdend, bespeeld. Duitsland. Circa 1930. Eén zijspan motor. China. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Piko H0: 57460 + 57580-2
Resultaat: 70 EUR

Twee loks Piko H0: 1x E-lok 57460, 189 027-6 en 1x Diesellok 57580-2, 2016 036-2, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Roco H0: 04160 B + 4154
Resultaat: 55 EUR

Twee loks Roco H0: 1x Diesellok 04160 B, (567) en 1x Diesellok 4154, DB 290 262-5, beide in originele verpakking en in goede staat.

2x Loks H0: Roco 59430, Fleischmann 4235
Resultaat: 75 EUR

Twee loks H0: 1x Diesellok Roco 59430, SNCB/NMBS 5939 en 1x Diesellok Fleischmann 4235, DB 221 131-6, beide in originele verpakking en in goede staat.

20x Roco H0 Personenwagens
Resultaat: 65 EUR

Kavel met 20 personenwagens van Roco, H0 spoor. Allen in goede staat

2x Roco H0: 04169 B + 43535
Resultaat: 90 EUR

Twee loks Roco H0: 1x E-lok 04169 B, BR 1020 en 1x E-lok 43535, Ar 6/6, beide in originele verpakking en in goede staat.