Henk Schuring, 1956. 1928 - 1984 Enschede. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 120 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen miniatuur pendule met horloge uurwerk (origineel). Circa 1820. Klokkendraagster, vrouwelijke nar. Goede vergulding. Afmeting: 19 x 15 x 7,5 cm. In goede staat.
17e Eeuws eikenhouten Renaissance sideboard met origineel slot, cherubijnkoppen, leeuwenkoppen, ranken et cetera. Met twee lades en twee deuren. Afmeting: 125 x 160 x 79 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Bont gekleurd, met floraal decor. Afmeting: 360 x 260 cm. In goede staat.
Groot oud bruin Perzisch kleed. Floraal. Licht verkleurd. Afmeting: 260 x 360 cm. In redelijke staat.
Bronzen sculptuur. Feico Hajonides. Naakte vrouwentorso op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 108 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose sierbord met florale/goud decor. Afmeting: ø 25 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.
B. van Houten. 1862 - 1950. Vrouw met hondje op schoot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 78 x B 52 cm. In goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met figuren in landschap en zotjes decor. Circa 1800. Eén kopje haarlijn, rest goed. Afmeting: ø 4 - 9 cm. In redelijk/goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel, floraal/eend/vogel en goud decor. Vier borden goed, twee borden chip. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.
Prachtige gouden oorclips, 750/000, met diamant en parel. Oorclips met grote bicolour gladomzetting voorzien van een briljant geslepen diamant, ca 0,27 per stuk, met daaronder een grote zoetwaterparel...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Soort dubbele slagring, met in het midden 2 rozetten met centraal 2 ovaal gefacetteerde saffieren, totaal ca 0.67ct. Om de saffieren zit een rand met ...
Twee geelgouden rinkelbanden, 916/000, Indiaas goud, rondom bezet met rond gefacetteerde robijnen, ø 2,6 mm. Totaal 28 gram. Nieuw. ø 57mm. breedte 3,5 mm. In zeer goede staat
Gesigneerd J. Emmerik. 19e Eeuw. Havenmonding met Hollandse schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 71 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
H. Heyligers. 1877 - 1967. Boeren familie in interieur, eten serveren. Afmeting: H 45 x B 55 cm. In goede staat.
Witgouden alliance ring, 585/000, met diamant. Alliancering, rondom bezet met 25 briljant geslepen diamanten, ca 25x0,09ct, breedte ca 3 mm. ø 60. Totaal ca 4,6 gram. Iets uit model verder in goede st...
Zes 835/000 zilveren viscouverts met Haags Lofje. Mr. Zilverfabriek - Voorschoten. Anno 1940. Afmeting: 17 cm en 20,5 cm. Als nieuw. Circa 600 gram. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Groot Hollands IJsselgezicht met binnenvaart schepen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Piet Regenspurg kopergeslagen schaal. Plated. Monogram. 1894 - 1966 Enschede. Draaikolk. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Grote antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1915. Gesigneerd A. Gretay. Scheur 3 cm in basis. Twee-lichts met opengewerkte koperen kap. Afmeting: 98 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws handbeschilderd dekselvat met florale/boerderij/boot decor. Annotatie 1753. Afmeting: 25 x ø 19 cm. In goede originele staat.
Grote uitneembare eikenhouten Empire kast met halve zuilen en getoogede deuren. Circa 1820. Afmeting: 230 x 165 x 50 cm. In goede staat.