Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

 

Veiling vanaf vrijdag 5 april 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1926 Resultaten
Verkocht
Oude Chinese platte drakenschaal
6255
Oude Chinese platte drakenschaal

Resultaat:

13.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger
2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

Verkocht
Oude bruine Chinese celadon vaas
6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

Resultaat:

8.000 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas
6375
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Franse pendule onder stolp
3506
Franse pendule onder stolp

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Brede gouden armband
3
Brede gouden armband

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Engelse bracketklok, 18e eeuw
3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
4007
Hollandse wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor
48
Friese zilveren kraantjeskan met comfoor

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Gründer kabinet 1880
4110
Gründer kabinet 1880

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Brede gouden ring met diamant
10
Brede gouden ring met diamant

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800
3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

Resultaat:

1.950 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Verte sierschotel
6152
Oude Chinese Familie Verte sierschotel

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Grote antieke Chinese dekselpot
6008
Grote antieke Chinese dekselpot

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese rijstkommen
6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antiek secretaire,1880
4057
Antiek secretaire,1880

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Zeldzaam Kwatta blik Breda
3003
Zeldzaam Kwatta blik Breda

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Renaissance kast, 17e eeuw
4003
Renaissance kast, 17e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas
6087
Grote Chinese vaas

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
C. Raaphorst, Drie spelende poezen
1001
C. Raaphorst, Drie spelende poezen

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse stijgbeugels
2073
2x Antieke Japanse stijgbeugels

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani
4002
Italiaanse design tafel, Osvaldo Borsani

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Mahonie Empire kabinet
4046
Mahonie Empire kabinet

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Franse precizie regulateur, 19e eeuw
3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

Resultaat:

1.250 EUR