Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot zilver
Startprijs 25 EUR

Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...

2-Delig visbestek
Startprijs 25 EUR

Twee delig visserveercouvert met zilveren heften, 800/000, versierd met floraal decor. lengte 29 cm.

3 Zilveren suikerschepjes
Startprijs 30 EUR

Drie zilveren suikerschepjes, 833/000. met kolenbak. klein model met ronde bak en gekartelde rand, voorzien van deels een houten steel, een schep met gecontourneerde steel met geribde rand en palmetve...

Zilveren pillendoosje
Startprijs 30 EUR

Rond zilveren pillendoosje, 925/000, met scharnierend deksel versierd met een uitgewerkte vaas. ø 31 mm. ca14,6 gram. In goede staat

Plated spiegel+poederdoos
Startprijs 30 EUR

Plated facet geslepen spiegeltje met floraal gedreven handgreep met fraaie afbeelding. Gemerkt Denmark. En een plated Zilpla poederdoos met twee-zijdig gedreven afbeeldingen. Afmeting: 12 cm / ø 8 cm....

Zilveren theeschep 1883
Startprijs 30 EUR

835/000 Fraaie ajour gezaagde zilveren theeschep, voorzien van graveerwerk. Mr. Chr. J. Bruning - Joure. Anno 1883. Circa 10 gr. Afmeting: 11,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomlepel+kaasmes
Startprijs 30 EUR

835/000 Zilveren roomlepel met fraai gestileerde haaksteel. Mr. J.H. v.d. Meulen-Joure. Anno 1957. En een kaasmes met houten greep. Afmeting: circa 12 cm en 14,5 cm. In goede staat.

Zilveren sauslepel 1885
Startprijs 30 EUR

835/000 Zilveren sauslepel met ronde bak en floraal gegraveerde steel. Mr. P. van Geelen en Zn. Schoonhoven. Anno 1885. Afmeting: 15 cm. Circa 31 gr. In goede staat.

Strooier met zilveren deksel
Startprijs 30 EUR

Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...

Lekbakje+zilv. theezeef
Startprijs 30 EUR

Delfts blauw handbeschilderd gemerkt lekbakje met zilveren theezeefje met afbeelding van mensen in taveerne. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Hoedenborstel met zilver 1920
Startprijs 30 EUR

Bijzondere hoedenborstel met zilveren rand. Voorzien van gedreven florale afbeeldingen met figuren. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Circa 1920. Afmeting: circa L 12,5 cm. In goede staat.

Stel zilveren vleesvorkjes 1945-1946
Startprijs 35 EUR

Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

Zilveren+plated rozenvaasje
Startprijs 35 EUR

830/000 Zilveren rozenvaasje met geschulpte bovenrand + een plated exemplaar. Afmeting: circa 12,5 cm / circa 14,5 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar en beker
Startprijs 35 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...

Lepelvaasje met 5 lepels
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...

2 Zilveren strooiers
Startprijs 40 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

07
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat

7 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Zeven zilveren lepels, met 2 suikerlepels met rijksdaalders en gezaagde 1/2 guldens, een theelepel met dubbeltje en kwartje, een theelepel met letter, een specerijenlepel met parelrand, een theelepel ...

Vaasje en bakje met zilver
Startprijs 40 EUR

Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

2 Odeurflaconnen
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...

9 Diverse lepels
Startprijs 40 EUR

Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrellepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000 ovaal gecontourneerde bak aan een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: G.F.van Geelen, Schoonhoven, jl.:u:1879, 17 cm. ca 22 gram. in goede staat.