Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
Startprijs 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Pfeilkreuz regulateur met halve zuilen. Circa 1920. Afmeting: 73 cm. In goede staat.

Antiek Duitse regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regulateur, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Sallander klok
Startprijs 35 EUR

Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR

Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.

Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 50 EUR

Antiek notenhouten tafelklokje met brons. Circa 1890. Uurwerk Kienzle, huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rozenklok
Startprijs 60 EUR

Grote Duitse handbeschilderde Schwarzwalder rozenklok met slagwerk. 19e Eeuw. Scheur wijzerplaat. Afmeting: 39 x 27 x 14 cm. In redelijke staat.

Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse kersenhouten Schwarzwalder Bismarck klok met wekker en porseleinen zuilen. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 60 EUR

Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Barst in glas, minimale chip mogelijk. Afmeting: 23 - 37 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR

Antieke notenhouten tafelklok met vier Korinthische zuilen. Historisme. Circa 1890. Afmeting: 48 x 29 x 15 cm. In goede staat.

Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR

Duitse notenhouten Kienzle regulateur. Eén lijstje los er bij. Circa 1880. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote 19e eeuwse comtoise met wekker (is eruit) en harpslinger. Afmeting: 44 x 23 x 14 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger, spillegang. Afmeting; 42 x 29 x 17 cm. In goede staat.

Staartklok 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse staartklok met Schwarzwalder uurwerk. Scheur in wijzerplaat. Afmeting: 140 cm. In redelijk/goede staat.

Oude Engelse lantaarnklok
Startprijs 80 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. The Moore Ipswich. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 19 x 14 cm. In goede staat.

Kleine antieke regulateur
Startprijs 80 EUR

Kleine antieke notenhouten regulateur. Achtdaags met halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Friese staartklok, 1800
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.

Antiek Frans marmeren wekkertje
Startprijs 90 EUR

Antieke Franse rood-marmeren wekker. Circa 1900. Gelijmd. Afmeting: 16 cm. In matige staat.

Franse pendule , 1890
Startprijs 90 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met achtdaags-uurwerk, half uurslag en veerslinger. Chips basement. Circa 1890. Afmeting: 40 x 28 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR

Antieke Franse notenhouten tafelklok met echappement uurwerk, achtdaags, halfuur-slag. Japy Frerer. Afmeting: 27 cm. In goede staat.