Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Vergulde zilveren kelk 1
Vergulde zilveren kelk

Resultaat:

3.000 EUR

Gouden tennisarmband met diamant 2
Gouden tennisarmband met diamant
Startprijs 2.000 EUR
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn 3
Gouden broche DeFred, opaal smaragd robijn
Startprijs 3.500 EUR
Gouden armband met diamant 4
Gouden armband met diamant
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden broche met blauwe camee 5
Gouden broche met blauwe camee

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gouden ring diamant 6
Gouden ring diamant

Resultaat:

700 EUR

Gouden ring met blauw saffier en diamant 7
Gouden ring met blauw saffier en diamant
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Gouden armband met diamant 8
Gouden armband met diamant

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden armband (gevlochten) 9
Gouden armband (gevlochten)

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Gouden oorclips met diamant 10
Gouden oorclips met diamant

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2 Gouden paperclips 11
2 Gouden paperclips

Resultaat:

80 EUR

Gouden armband met diamant 12
Gouden armband met diamant
Startprijs 250 EUR
Joodse kandelaar met kannetje en lichter 13
Joodse kandelaar met kannetje en lichter
Startprijs 3.250 EUR
Zilveren besamim houder 14
Zilveren besamim houder
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren theeservies, 4 delig 15
Zilveren theeservies, 4 delig

Resultaat:

550 EUR

Zilveren servies 16
Zilveren servies
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 17
Zilveren dienblad

Resultaat:

325 EUR

Grote zilveren molen 18
Grote zilveren molen
Startprijs 300 EUR
Zilveren bouilloir 19
Zilveren bouilloir
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren servies, 3 delig 20
Zilveren servies, 3 delig

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Zilveren schaal, Bonebakker 21
Zilveren schaal, Bonebakker

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Friese zilveren brandewijnkom 22
Friese zilveren brandewijnkom

Resultaat:

250 EUR

Zilveren servies 5 delig 23
Zilveren servies 5 delig
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Groot zilveren bestek, Haags Lofje 24
Groot zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

1.300 EUR