Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling vanaf vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1794 Resultaten
Verkocht
A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen
1000
A. Harlamoff, Meisje met gele bloemen

Resultaat:

8.700 EUR

Verkocht
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
4000
Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw

Resultaat:

4.600 EUR

Verkocht
Oude/antieke penselenpot
6079
Oude/antieke penselenpot

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Oude Chinese Familie Rose sierschotel
6161
Oude Chinese Familie Rose sierschotel

Resultaat:

3.100 EUR

Verkocht
Vergulde zilveren kelk
1
Vergulde zilveren kelk

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Ram Arnhem vaas 'Lappen'
6008
Ram Arnhem vaas 'Lappen'

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Bronzen Louis Seize pendule, 1800
3500
Bronzen Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Antiek Japans Katana sabel
2700
Antiek Japans Katana sabel

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
6000
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
3506
Amsterdamse staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

2.300 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, 1900
5000
Bronzen figuur, 1900

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Prachtige Franse Empire pendule, 1820
3504
Prachtige Franse Empire pendule, 1820

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
5003
Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
4500
Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Chinese lakwerk dekseldoos
6039
Chinese lakwerk dekseldoos

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm
1021
G. van Emmerik, Stoomschip en zeilboot in storm

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'
6001
Grote Colenbrander Ram vaas, 'Flink'

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Gouden bouchard horloge
80
Gouden bouchard horloge

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Houtgestoken stoel, 19e eeuw
4284
Houtgestoken stoel, 19e eeuw

Resultaat:

1.450 EUR

Verkocht
Platina oorhangers Art Deco
51
Platina oorhangers Art Deco

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
4077
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2x Grote Colenbrander vazen
6002
2x Grote Colenbrander vazen

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, Haags Lofje
24
Groot zilveren bestek, Haags Lofje

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kapitale figuren groep Thüringen
6244
Kapitale figuren groep Thüringen

Resultaat:

1.300 EUR