Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kavel munten wereld
Resultaat: 285 EUR

Groot en interessant kavel van ca. 25KG munten wereldwijd met diverse mappen, sets en losse munten om uit te zoeken.

2x Gouden munten
Resultaat: 240 EUR

Twee gouden munten, 10 gulden 1897 Wilhelmina met los haar en een 5 gulden munt 1912, Wilhelmina. Beiden voorzien van gouden oog en hangeroog, 585/000. Totaal ca 10,6 gram.

GG Munt
Resultaat: 150 EUR

Gouden 10 Gulden munt 1875, Willem III, munt is gedeukt en heeft diverse gebruikerssporen.

Zilveren 2½ gulden 1898
Resultaat: 150 EUR

Zilveren 2½ gulden 1898, Koningin Wilhelmina. P. Pander.

Zilveren Florijn Zwolle, ca. 1600
Resultaat: 120 EUR

Zilveren Florijn Zwolle zonder jaar. Circa 1600.

Zilveren Nederlandse ½ gulden 1751
Resultaat: 120 EUR

Zilveren Nederlandse ½ gulden uit 1751.

Munten album
Resultaat: 90 EUR

Muntenalbum met ca. 45 munten (voornamelijk Nederland) waaronder 5 munten van 1/2 gulden (1921,1922,1928,1929,1930), 9 munten van 25 cent (1897, 1905, 1928, 1939,1940,1941(2x),1943,1944), 18 munten va...

Div. Munten sets (10x) + 3 losse munten
Resultaat: 85 EUR

Lot met tien munten sets. Eén maal twaalf euro munten uit de twaalf landen 1999 - 2002. Eén euro set Republica di San Marino 2003. Eén euro set Belgisch wereld erfgoed 2007 De Scheeps liften van het ...

Lot zilveren munten, wereld
Resultaat: 65 EUR

Lot diverse munten. Uit diverse landen en diverse jaartallen. Circa 22 stuks. Gewicht: circa 200 gr.

2x Postzegelalbums, Ned. Indië
Resultaat: 60 EUR

Postzegel verzameling. Nederlands-Indië en Nieuw-Guinea In Davo album van 1870 tot 1959. Groot deel Nederlands-Indië gebruikt, goed gevuld en wat ongebruikt. Catalogus waarde € 960,= En stockboek met ...

Groot lot Euro sets
Resultaat: 60 EUR

Groot interessant lot euro sets. Twaalf maal munten set à € 3,88 met rode achtergrond: Finland 1990 - 2001. Portugal 2002. Duitsland 2002. Nederland 2003. Griekenland 2002. Luxemburg 2002. Italië 2002...

2x Albums, WNF
Resultaat: 50 EUR

Postzegel verzameling Wereld Natuur Fonds (WNF), 50-jarig jubileum. Postfris, deels vastgeplakt in twee albums.

Lot eerste dag enveloppen Duitsland
Resultaat: 30 EUR

Vijf albums met eerste dag enveloppen en aangetekende poststukken. Merendeel Oost en West-Duitsland. Met eerste dag enveloppe kind blok 1965 Nederland.

Divers muntgeld
Resultaat: 25 EUR

Lot diverse munten. Wereld + penningen. Afmeting: 7 x 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

4x Postzegels Black Penny
Resultaat: 25 EUR

Vier postzegelboeken wereldwijd, waaronder mooi materiaal United Nations.

Lotje zilveren munten
Resultaat: 20 EUR

Lotje zilveren munten. Bestaande uit: Eén maal 2½ gulden 1959, één gulden uit 1931, zes ½ guldens (o.a.: 1905 als broche, 1863, 1921, 1928 en twee maal 1929). En één munt 0,25 cent België 1944.

5x Albums eerste dagbladen
Resultaat: 20 EUR

Vijf albums/banden met eerste dag bladen, Nederland, Duitsland en Berlijn.

Doosje met diverse munten
Resultaat: 20 EUR

Doosje met diverse munten en penningen, ook proef.