Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling vanaf vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1652 Resultaten
Verkocht
Delfts Jugendstil tafelklokje
3580
Delfts Jugendstil tafelklokje

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein, 18e eeuw
6241
Lot Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Staande klok, 18e eeuw
3502
Staande klok, 18e eeuw

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1830
3506
Duitse Flöten Uhr, 1830

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom met draken
6305
Oude Chinese kom met draken

Resultaat:

2.800 EUR

Verkocht
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee
1000
A. Waldorp, Hollands gezelschap op zee

Resultaat:

2.750 EUR

Verkocht
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park
1002
Louis Claude Mouchot, Frans kasteel met park

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge
3540
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw
6094
7x Familie Rose kop+ 6 schotels, 18e eeuw

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820
2000
16-Lichts Empire vergulde kroonluchter, 1820

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Zeldzame Chinese dekselvaas
6032
Zeldzame Chinese dekselvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Oude Chinese Kang Xi bolvaas
6420
Oude Chinese Kang Xi bolvaas

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Japans klokkenstel
3511
Japans klokkenstel

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800
3510
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Orgelgebogen wortelnoten kabinet
4024
Orgelgebogen wortelnoten kabinet

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Groot K.P.M. servies
6020
Groot K.P.M. servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Familie Rose dekselpot
6004
Familie Rose dekselpot

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
2x Oud/antiek Chinees porselein
6255
2x Oud/antiek Chinees porselein

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Antieke geldkist, 1650
2015
Antieke geldkist, 1650

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Familie Rose vaas, 19e eeuw
6082
Familie Rose vaas, 19e eeuw

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Chinese Ming vaas
6680
Chinese Ming vaas

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Barok commode
4056
Barok commode

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Antieke Amsterdamse tafelklok
3500
Antieke Amsterdamse tafelklok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Lot porselein (Meissen)
6000
Lot porselein (Meissen)

Resultaat:

1.500 EUR