Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Herman Brood, 'V7 2000'.
Resultaat: 2.500 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'V7 2000'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 195 x 165 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.
Resultaat: 2.350 EUR

Ongesigneerd. Circa: 19e eeuw. 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 30 cm. In goede staat.

Herman Brood, 'Clown'.
Resultaat: 2.000 EUR

Groot werk van Herman Brood. 1946 - 2001. Titel: 'Clown'. Met certificaat van echtheid. Acryl op linnen. Afmeting: 125 x 160 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'
Resultaat: 1.500 EUR

Klaas Bernink (1989). 1913 - 1996 Enschede. 'Oude schuren in Weerselo'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, 'Kolderveen bij Giethoorn'
Resultaat: 1.000 EUR

Klaas Bernink (1986). 1913 - 1996 Enschede. 'Wijds landschap met sloten Kolderveen bij Giethoorn'. Acryl op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Acryl.
Resultaat: 950 EUR

Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. 'Baas met hond'. Acryl op papier. Afmeting: 97 x 69 cm. In goede staat.

H.J. Wolter, 'Strandgezicht met figuren'.
Resultaat: 925 EUR

H.J. Wolter. 1873 - 1952. 'Strandgezicht met figuren'. Vlot impressionistisch buitensporig werk van deze schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: 21,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Modern abstract gezicht'.
Resultaat: 900 EUR

Karel Appel, 1975. 1921 - 2006. 'Modern abstract gezicht'. Nr. 11/50. Zeefdruk op papier. Afmeting: 71 x 59 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Abstracte compositie'.
Resultaat: 900 EUR

Karel Appel, 1977. 1921 - 2006. 'Abstracte compositie'. Nr. 1/100. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 75 cm. In goede staat.

Franse lithografie, 'Moderne compositie'.
Resultaat: 850 EUR

Grote moderne Franse lithografie, nr. 51/100. R. Combas, 'Moderne compositie met figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 112 x 85 cm. In goede staat.

Henk Dekker, 'Botters op strand'.
Resultaat: 750 EUR

Henk Dekker. 1897 - 1974. 'Botters op strand met figuren bij avond'. Prachtig werk! Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Clownskop'.
Resultaat: 700 EUR

Karel Appel, 1979. 1921 - 2006. 'Clownskop'. Nr. 81/130. Zeefdruk op papier. Afmeting: 56 x 79 cm. In goede staat.

Loris Grandi
Resultaat: 700 EUR

Loris Grandi, Italië. 'Moderne compositie met lijnenspel'. Olieverf op linnen. Afm. 100 x 100 cm. In goede staat.

Gilbert, Havengezicht met boten/figuruen'.
Resultaat: 675 EUR

Gilbert. Duitse school. Pseudoniem van Karl Kaufmann 1843 - 1905. 'Havengezicht met boten en figuren'. Afmeting: 100 x 75 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.

W.B. Stoof, 'Jongedame met brief'.
Resultaat: 650 EUR

W.B. Stoof. Fec. '80. 1816 - 1900. 'Fijn geschilderd portret van een jonge dame met brief'. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 65 cm. In goede staat.

Modern vloerkleed, door Corneille Guillaume Beverloo.
Resultaat: 500 EUR

Groot modern vloerkleed door Corneille Guillamume Beverloo. Nr. 112/125. Titel: 'Le chien bleu'. In goede staat. 200x280cm.

Modern vloerkleed, door Herman Brood.
Resultaat: 500 EUR

Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 200 x 280 cm. In goede staat.

Monogram W.C.N., 'Muilezel'.
Resultaat: 475 EUR

Monogram W.C.N. Circa: 1880. 'Muilezel'. Olieverf op paneel (schilderskarton). Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten
Resultaat: 475 EUR

Fedor van Kregten, 1871-1937 Enschede. Landschap met boerderij en twee koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Karel Appel, 'Abstracte compositie'.
Resultaat: 450 EUR

Karel Appel, Amsterdam 1921 - Zürich 2006. Nr. IV A.P. 'Abstracte compositie'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 74 cm. In goede staat.

Modern vloerkleed, door Herman Brood.
Resultaat: 450 EUR

Groot modern vloerkleed door Herman Brood. 1946 - 2001. Met certificaat van Xandra Brood. Afmeting: 210 x 210 cm. In goede staat.

Vloerkleed 'Roja Ting'.
Resultaat: 450 EUR

Groot modern kleed door Roja Ting, 26-05-1978. Titel: 'Django Family 2015'. Gemaakt van 100% New Zealand wol. Met certificaat. In goede staat. 240x170cm.

Jan Mankes, 'Kraai'.
Resultaat: 400 EUR

Jan Mankes. 'Kraai'. 1889 - 1920. Houtsnede op papier. Afmeting: 20,5 x 25,5 cm. In goede staat.

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq, 'Vaas met anemonen'.
Resultaat: 400 EUR

Marie Adelaide Langeveld Dubourcq. 1885 - 1985. 'Vaas met anemonen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.