Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

 

Veiling vanaf vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1804 Resultaten
Verkocht
Amsterdams staand horloge.
3507
Amsterdams staand horloge.

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
Duitse SS Kettendolk
3040
Duitse SS Kettendolk

Resultaat:

5.000 EUR

Verkocht
Schommelstoel
4001
Schommelstoel

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Grote zilveren tuimelkan
1
Grote zilveren tuimelkan

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Gouden tasbeugel.
413
Gouden tasbeugel.

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Antieke slavenarmband met diamant en saffier,
5
Antieke slavenarmband met diamant en saffier,

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Herman Brood, 'V7 2000'.
1004
Herman Brood, 'V7 2000'.

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Design lounge stoel, 'Charles & Ray Eames'.
4000
Design lounge stoel, 'Charles & Ray Eames'.

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.
1017
Ongesigneerd, 'Afrikaanse waterbuffels bij drinkplaats'.

Resultaat:

2.350 EUR

Verkocht
Jukebox, 50-er jaren.
2009
Jukebox, 50-er jaren.

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Delfts tegeltableau, naar Spinger
6009
Delfts tegeltableau, naar Spinger

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Herman Brood, 'Clown'.
1009
Herman Brood, 'Clown'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
'Amsterdammer', Staande klok.
3504
'Amsterdammer', Staande klok.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Pendule, Vis.
3543
Pendule, Vis.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
Groot zilveren bestek, 12 persoons
69
Groot zilveren bestek, 12 persoons

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Pop in doos
2939
Pop in doos

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'
1016
Klaas Bernink, 'Oude schuren in Weerselo'

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Empire stijl lamp.
2001
Empire stijl lamp.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
2 x Fauteuil, Bruno Mattson 1937.
4004
2 x Fauteuil, Bruno Mattson 1937.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Antieke diamanten oorhangers
107
Antieke diamanten oorhangers

Resultaat:

1.475 EUR

Verkocht
Bloedkoraal collier.
127
Bloedkoraal collier.

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
2 x Chinese vaas
6376
2 x Chinese vaas

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren soepterrine met deksel
75
Zilveren soepterrine met deksel

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
3-Delige zilveren kandelaarset.
13
3-Delige zilveren kandelaarset.

Resultaat:

1.200 EUR