Negen antieke Duitse porseleinen poppenbustes met meisjesnamen (twee beschadigd) (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Vooroorlogse Duitse porseleinen pop, ca. 1930. 'Heubach Köppelsdorf 320-3'. Met gelede lichaam. Afmeting. 53 cm. In zeer goede staat.
Vier oude blikken speelgoedauto's in originele doos. Tweede helft 20e eeuw. . U.S. Army Jeep M.P. (S.Y.-Japan)., . Dump Truck (China). Pontiac (Japan).en Racing Car (China). Afmeting. 17-27 cm. In ...
Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat
Grote oude Duitse Heubach Koppelsdorf pop, Nr. 300-7. Pop heeft slaapogen (zonder pruik). Circa 1930. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Simon en Halbig Kammer Reinhardt pop Nr. 117. Uitgave C.D. 1989. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard pop, Nr. 117 (zonder pruik).Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke Duitse 'Armand Marseille' pop, Nr. 390 1.5. Circa: 1920. Pop heeft een echt-haar-pruik en een origineel gelede lichaam. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie oude blikken speelgoed Oldtimers met batterij functie. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal rood Yokohama-Japan, één maal groen S.H.-Japan en één maal onbekend. Afmeting. 22-26 cm. In redelijk/ goede ...
Lot van 13 grote tinnen gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afmeting. 11-15 cm.
Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.
Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Armand Marseille pop, Nr. 390, 276/1. Circa 1920-1930. Pop heeft papier-maché gelede lichaam (zonder pruik). Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Kavel met 6 modelauto's schaal 1:18 van Bburago en Maisto: Mercedes-Benz 300S, Mercedes-Benz 500SL, Mercedes-Benz 300SL, Mercedes-Benz 300SL Touring, Mercedes-Benz SSKL en Mercedes-Benz "Roadster". Al...
Antieke poppenwagen met antieke Duitse porseleinen pop met gelede lichaam (3 wieler). Pop gemerkt 'Wally 8 Limbach'. Made in Germany. Oude kleertjes. Circa 1920. Afmeting: 62 - 120 cm. In goede staat.
Digital Plus SET100 (manual control LH100 & Command Station LZV100) van Lenz (1st edition) met originele verpakking en boekjes, tevens een Uhlenbrock 20075 Transformator (70VA 12/15 volt).
Oude messing Wilesco 'Old Smokey' stoomwals (bespeeld). 20e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Duits carnaval speelgoed 'Tischbaumbass' door Firma Goldon. In doos. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Replica Kammer en Reinhard, Simon Halbig pop, Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Armand Marseille porseleinen buste popje met stoffen lichaam, Nr. 11/0. Pop heeft mohair pruik en slaapogen. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Drie maal replica porseleinen popjes. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal CD Baby-popje. Eén maal Beverley 1991, jongen, Germany. Eén maal Sugar Lump etc. Afmeting: 15,5 - 22 cm. In goede staat.
Drie porseleinen popjes op standaard. Twee maal meisjes poppen. Gemerkt Paul 1989. Eén maal antiek popje, Armand Marseille 351/810 K, baby popje. Circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm.
Vier maal poppen. Eén maal A.M. Koppelsdorf Nr. 970, slaapogen, mohair pop, circa 1940. Eén maal geschilderde ogen, circa 1940. Gemerkt C. stoffen lichaam. Eén maal keramieken pop met buste kop en ge...
Twee maal oude Duitse bisquit porseleinen Heubach pop. Nr. 78/61 Lilian Wood uitgave. Afmeting: 33 cm. In goede staat. Eén maal Googly 253 G.B. , A.O.M. Lilian Wood uitgave. Afmeting: 35 cm. In goede ...