Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling vanaf vrijdag 14 juli 2017 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
1721 Resultaten
Verkocht
Chinees pronkstuk
2000
Chinees pronkstuk

Resultaat:

4.250 EUR

Verkocht
Chinees pronkstuk
2001
Chinees pronkstuk

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
Staande Haagse klok.
3516
Staande Haagse klok.

Resultaat:

3.250 EUR

Verkocht
Meubel, Carlo Bugatti.
4003
Meubel, Carlo Bugatti.

Resultaat:

2.968 EUR

Verkocht
Vaas, Fam. Rose (groen).
6301
Vaas, Fam. Rose (groen).

Resultaat:

2.600 EUR

Verkocht
Bloedkoralen
151
Bloedkoralen

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Yixing theepot
6026
Yixing theepot

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Gouden schakelarmband
302
Gouden schakelarmband

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Melk en bloed vaasje.
6039
Melk en bloed vaasje.

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.
1003
J.H.B. Koekkoek, 'Riviergezicht met boten'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.
1004
W.G.F. Jansen, 'Havengezicht Harlingen'.

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Wieggers, Winterlandschap
1049
Wieggers, Winterlandschap

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
2 Oosterse ivoren beelden+houten voet.
2037
2 Oosterse ivoren beelden+houten voet.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Zwitserse klok.
3512
Zwitserse klok.

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Yongzheng bord
6302
Yongzheng bord

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Vaas, Fam. Rose.
6042
Vaas, Fam. Rose.

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Ivoren tand (bewerkt)
2042
Ivoren tand (bewerkt)

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Bronzen skulptuur (naar Rodin)
5003
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Vaas, Fam. Verte.
6244
Vaas, Fam. Verte.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Versace Rosenthal servies
6015
Versace Rosenthal servies

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Spiegel, empire.
4012
Spiegel, empire.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Kabinet, eiken.
4015
Kabinet, eiken.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Gestoken spiegel.
4025
Gestoken spiegel.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Stoel (gestoken)
4031
Stoel (gestoken)

Resultaat:

1.300 EUR